Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen megfázásra, torokfá...

22 hetesen megfázásra, torokfájásra mit lehet? Vmi orrcsepp esetleg amit használhatok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Homeogene 9.

Orrcsepp helyett használhatsz tengervizes orrsprayt. És meleg sok meleg tea, meg C vitamin.

2013. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Mézes, citromos tea, kamillás gőzölés. Lázad nincs? Mert akkor Rubophen. Jobbulást!
2013. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mézes-citromos tea, sok C-vitamin, infralámpa, száraz sószoba, Sinupret cseppek, és ez az orrspray:

[link]

2013. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hétig amit itt feljebb írnak, homeo bogyók, stodal, tea, c vitamin, semmit nem ér az egész sajna. 2 hét után, most vasárnapra 39 fokos lázam lett, az ügyelet kidobott, lejjebb ki is írtam a történetem, a háziorvosom szerencsére fogadott Augmentin duo-t kaptam, meg köhögés gyógyszer, rendes orrcsepp. Azt mondom ne kísérletezz, mert rosszabb lesz, irány a háziorvos. 36 hkm
2013. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bioparox inhaláló spray, napi 4*4 fújás, orrba is szájba, két nap alatt rendbe hoz!
2013. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uhh ez a bioparox brutálrossz, nekem mandulagyulladásra vált be, igaz nem babás időszakban. Inkább 2 nap után meggyógyultam. Egyébként friss megfázásra nyugodtan kísérletezhetsz a fentiekkel, de ha felmegy a lázad, oda már orvos kell.
2013. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek!Lázam nincs,alakulok,leerőltetem a mézes kamilla teát,nagyon utálom,de úgy fest ez most beválik.Szép hétvégét nektek!!!
2013. febr. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!