Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok és már...

27 hetes terhes vagyok és már befordult a babám. Nem korai még?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.Egyáltalán nem korai,én is ennyi voltam amikor befordult a kisfiam,és már így is maradt.Lehet,hogy még forgolódik majd(hisz még van helye bőven),de örülj neki,hogy nem az utolsó pillanatban teszi ezt a bravúrt,amikor már nagy lesz és az bizony nagyon tud fájni.Barátnőm kislánya a 34.héten fordult be,de azt mondta durva volt,azt hitte,hogy beindult a szülés mert annyira fájt.Boldog babavárást.

Üdv.1éves manó anyuja

2009. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem korai, a 28-32 kozott szoktak, de az en babam ossze vissza forgolodik, hol befordul, hol keresztben van, hol az egyik oldalon, hol a masikon - ki tudja, hogy ugy maradnak - e meg az elejen es most vagyok 28 hetes.
2009. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is be volt fordulva ennyi idősen, és már nem is fordult vissza. Kellemes babavárást!
2009. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 24 hetes uh óta lefelé van a buksija. Eddig úgy is maradt, remélem, már nem csinál akrobatikus mutatványokat, hogy visszaforduljon:)

36 hetes pocis

2009. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%

Szerintem nem, nekem a 12. héttől már mindig az szerepelt az uh-os papírjaimon, hogy fejfekvésű magzat.

32 hetes km

2009. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21.héttől befordult a kisfiam(azóta is igy fekszik):)37hetes pocis:)
2009. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 23. heti UH után nekem is mindig az volt a papírra írva, hogy koponyafekvésű. Nem hiszem, hogy egy-egy UH között megfordult volna, mert mindig ugyanott érzem a rúgásokat.

Örülj neki, hogy már fejjel lefelé van, így sokkal kisebb az esély arra, hogy a szülés vége felé a köldökzsinór a nyak magasságába kerüljön!

2009. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Erre nem is gondoltam, akkor örülök neki!

Kicsit megijedtem, hogy már készülődik a szülésre, de ezek szerint jól teszi :)

Nektek is szép babavárást! :)

2009. szept. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!