Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolc Semmelweis kórházban...

Miskolc Semmelweis kórházban ha már kiderült h babám van onanntol kezdve UH-ra mehetek az ujj részlegbe? Vagy oda kell menni ami a fő épületbe van a másodikon? . Oda nem szivesen mennék.

Figyelt kérdés
Szemetek az ultrahangos hölgyek! Még lehet nincs babám holnap megyek vissza...dee undokok voltak nagyon:S Izgultam meg minden azok meg hülyének néztek,meg durvák voltak.Tehát ha már kiderül holnap h babóm van :) akkor már mehetek majd az ujj részlegre UH-zni?Meg tanácsadásra?

2013. febr. 14. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Megsúgom neked: ugyanazok a szonográfusok (UH-os hölgyek) dolgoznak mind a két helyen, váltogatják egymást.


Tanácsadásra oda kell járnod ahová körzetileg tartozol, nem kívánságműsor sajnos. A kórházban amúgy sincs tanácsadás, az az SZTK-ban van.


Amúgy én a 18 hetes UH-on voltam először a kórház nőgyógyászati részlegén, előtte (3-szor) az SZTK 2. emeletén voltam én is.

a legelső UH alkalmával én is izgultam és én is azt hittem hülyének néz a nő és nem volt túl szimpatikus.

Rá pár hónappal ugyanaz a nő teljesen normális, kedves

volt.


Amúgy az elején még jobban jársz, ha az SZTK-ba mégy, mert a kórházban van, hogy órákat kell várni mire bejutsz UH-ra és sokszor le sem tudsz ülni, mert érthető módon azt a kevés helyet a nagyobb pocakú kismamák foglalják el.

2013. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kimeritő választ!:)
2013. febr. 15. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!