Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt valaki Prenatesten?...

Volt itt valaki Prenatesten? Mi lett az eredmeny? Es a 12 hetesen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 17:36
 1/5 anonim válasza:
Én ma voltam Prenatesten 17 hetesen. Egy gyors vérvétel volt. Azt mondták kb. 10 nap múlva lesz eredmény. Már alig várom :-)
2013. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Es melyikben? Rozsakert vagy Bolgarkerek? Nekunk 2-3 hetet mondtak. Rossz lett valami eredmenyed es azert mentetek?

Nekunk koztes kockazat van downra. Azert mentunk.Nagy kalappal a szep eredmenyhez!

13 hetes km

2013. febr. 19. 20:49
 3/5 anonim válasza:
Én a Bolgárkerék utcában voltam. Egyébként a kombinált tesztem negatív lett (1:1100), de mivel 40 felett vagyok az orvosom azt mondta, a jó eredmény ellenére muszáj elmennem a genetikai tanácsadásra. Addig nagyon örültem a jó eredménynek, de a genetikán azt mondták a kombinált tesztet a 35 év alattiaknak találták ki, így 40 felett már nem szabad neki hinni, mert ez csak "játék a számokkal" - mondták és mindenképpen az amniocentézist ajánlották. Pl. azt mondta a genetikus, hogy volt olyan kismama akinek 1:3000 lett az eredménye, megszúrták és kiderült, hogy beteg a baba, ez megijesztett. 3,5-4 éve várunk a babára, így nem mertem bevállalni azt az 1-2%-os vetélési kockázatot, ezért mentem el a prenatestre. Remélem itt is negatív eredményt kapok. Szorítok nektek is :-)
2013. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szia! megjott a te eredmenyed is?

a mien negativ :-)

orulok h biopszia helyett csak vervetelre mentem, akkor is ha draga volt.

2013. márc. 2. 08:27
 5/5 anonim válasza:
Szia, pénteken mi is megkaptuk az eredményt, nekünk is negatív lett :-) Én sem bántam meg, olyan jó túl lenni rajta...
2013. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!