Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozi akció Budapesten?

Babamozi akció Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnátok nekem ajánlani akciós babamozit Budapesten? Nagyon szűk a keret, de syeretnénk megörökíteni a kicsit...
2013. febr. 15. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia, most épp ezt találtam:


[link]


de ami nekünk nagyon bevált:


www.g1intezet.hu,


épp lecsúsztatok egy akciós kuponról, de mindig van valami ami miatt akciós (lehet h lesz húsvéti), ha a 32-33.heted még beleesik majd valamelyikbe, érdemes, minden ismerősöm nagyon elégedett velük, 6000ft körül van olyankor.

2013. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Téli akció!


Terhességi genetikai ultrahang vizsgálat + 3D/4D babamozi aláfestő zenével és írásos szakvéleménnyel + DVD felvétel (mi adjuk):

9.900 Ft.


Kellemes hangulatú, csendes, klímatizált rendelőnk az Oktogonnál (Bp. VI. ker. Teréz krt. 18. fsz/4. szám alatt), az épület belső udvarából nyílik.


Vendégeink részére a képi látványt külön páciens monitor és nagyképernyős plazma TV segíti.

A várakozás elkerülése érdekében bejelentkezés szükséges.


Bejelentkezés: minden nap 8-22 óráig a 06/30-464-3904-es telefonszámon lehetséges.



Őket én is ma találtam. [link]

2013. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, tavalyelőtt én is a G1-nél voltam, és nagyon meg voltam velük elégedve, most is rögtön őket néztem, de nem láttam akciót.... Rosszul néztem? Most 7500-ért találtam, ez lenne a legolcsóbb, vagy van még ennél jobb árban?
2013. febr. 15. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Hol találtál 7500-ért?
2013. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2013. febr. 16. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Aha. Hát ja babamozizni jó, de én ajánlanám inkább azt a fentit, ahol 7 990Ft. Mert ott FMF -es szakorvos nézi. AZért nem mindegy! " A szonográfus ultrahangos szakember, de nem orvos, tehát észrevehet ugyan egyes elváltozásokat a babán, de diagnózist nem állíthat fel.

Vizsgálatok alatt elmondják, hogy mit lehet látni, mit vizsgálnak, mit mérnek és igyekeznek a feltett kérdésekre kielégítő választ adni." - ezt írja az olduk...


Felhívtam a délelőtt a Celopatra centert, amit az első válszoló belinkelt. Nem csak febr 28.-ig érvényes az akciójuk, hanem utána nőnapi akcióként fut tovább. Én megyek oda mert a 18 heti genetikai szűrést ott meg tudják csinálni. Szóval: Köszi első válaszló!!! :)

2013. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És erről mi a véleményetek?

[link]

2013. febr. 16. 20:21
 8/13 anonim ***** válasza:

És még egy!!!! :)

[link]


ez azt írja, h az első babamozi 4 500Ft.. :)

2013. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

AZ is csak mozi!!!


"A 4D ultrahang vizsgálatot követően kell-e még járjak a szülész szakorvoshoz ultrahang vizsgálatra?


IGEN. A 4D ultrahang vizsgálat nem része a terhes gondozásnak, és nem helyettesíti a szülész szakorvos által végzett diagnosztikus ultrahang vizsgálatokat. "

2013. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

NA amit linkeltél az is "csak" mozui. AMit találtam a 4 500Ft-os is csak mozi. Sztem a legjobb az a Cleopátra centeres. 7 500Ft ért szakorvosi vizsgálat is.


Ja én voltam a 4,6,8,9,-es.. Én a 18. heti genetikai UH-ra akarok maszekra menni .. :)

2013. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!