Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell szedni a MagneB6-ot?

Mire kell szedni a MagneB6-ot?

Figyelt kérdés

Mi baj lenne, ha esetleg nem szedném, vagy nem rendszeresen? A doki napi 3x1-et javasolt.

Köszönöm.


2013. febr. 18. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
B6 vitamin a rosszullétekre, a magnézium a korai keményedések megelőzésére szolgál. Plusz terhesség alatt megnövekszik az anyai magnéziumigény, ezért sem árt. Bajod nem lesz, ha nem rendszeresen szeded, de nem árt. Ha keményednél, mindenképp vegyél be!
2013. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen nekem is keményedésre adták nehogy koraszülött legyen a baba mert a keményedésektől elkezdett nyílni a méhszájam.Nekem 3×2 -őt kellett szednem.

Most hagytam abba egy hete mert elértem a 36.hetet és azóta megint sokat keményedek meg vannak jósló fájásaim de azt mondja a doki ilyenkor már nem baj.

De olvastam itt olyat is,hogy volt aki abba hagyta 36 hetesen és pár napra rá megszült.Úgyhogy szerintem szedd.:)

2013. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!