Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyári babák anyukái, nem...

Nyári babák anyukái, nem szenvedtetek az utolsó nagypocakos időkben a kánikulai melegtől?

Figyelt kérdés
Július végre vagyok kiírva. A tavalyi 35-36 fokos tartós hőséget még pocak nélkül is nehezen bírtam már a végére, úgyhogy ettől tartok egy kicsit... Ti hogy bírtátok?

2013. febr. 18. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Tavaly július 27-en szültem. Nem volt egyszerű, jó meleg volt tavaly. Én sokszor mentem strandra a kisfiammal, mjobb volt,mint a panelban. Alig vártam, hogy kibujjon a pocaklakom, de én nehezen viseltem a meleget!

2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sosem bírtam a meleget, de a terhességtől nem lett rosszabb. Ugyanúgy utáltam, mint előtte. :) Max annyiban, hogy nem ihattam meg egy jó hideg sört. :D
2013. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tavaly júlis 20-án szültem, a nyár közepén. 15-re voltam kiírva.

Amikor szültem és a kórházban voltunk, éppen egy több napos lehűlés volt, szerencsére.

Amúgy elég nehezen viseltem, de összességében kibírható volt. Ami zavart, hogy nehezen öltözködtem, alig volt pár olyan ruhám, ami rájött volna a nagy hasamra és lenge is volt.

2013. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Julius végére vagyok kiirva én is remélem nem lesz olyan rossz mint tavaly. Közben van egy egy évesem is nem tudom hogy fogjuk viselni:(
2013. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Agusztus 31 -re vagyok kiírva, és se nagyon bírom a meleget főleg hogy alacsony vérnoymásom is van , én félek nagyobb sétákat egyedül tuti nem fogok tenni hogy nehogy elájuljak 2 terheségem . 1 terheségemnél kislányomal 1 szer elájultam hála isten nem estem keményre és nagyott ő áprilisi baba volt.
2013. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szeptember legelején szültem, szóval a nyárból kijutott rendesen. Én nem bírom a rohasztó meleget, de a terhesség miatt nem volt vészesebb. Szerintem ne aggódj emiatt. Legyen egy pár nagyon laza, könnyű nyári ruhácskád és ne ugrálj túl sokat. Mondjuk azt akkor már úgysem fogsz. :-)
2013. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem :) az utolsó trimben végig 30 fok felett volt a hőmérséklet, volt hogy 35 volt nap közben, és ráadásul tetőtérben lakunk. Gondolhatod. Úgy feküdtem le sokszor, hogy magamra terítettem egy nedves textilpelust. Nap közben meg bugyi és melltartó volt csak rajtam, ha volt :)
2013. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is júli végén fogok szülni! De már háromszor szültem ősszel (akkor is elég nagy hasam volt nyáron), így tudom, hogy ki lehet bírni. Sokszor nehezen viseltem a meleget, de amikor tavasszal illetve télen volt nagyon nagy hasam, akkor sem bírtam jobban a nagy pocakkal...
2013. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nekem első baba, nem is vagyok már olyan fiatal és van egy kis reumatikus eredetű problémám, amitől fáj a hátam és a lábam. várandósan el kellett hagynom azt a szert, amit szedtem rá, a többi meg nem használ. ezért sokszor nehezen alszom el a lábfájdalom miatt. csak emiatt aggódtam egy kicsit, h mindez megspékelve a meleggel, meg a nagy pocakkal, amikor állítólag már alig van olyan póz, ami kényelmes lenne, hát szóval h nem lesz egyszerű aludni éjszaka. de megnyugtattatok, köszönöm :-)
2013. febr. 19. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Én aug elején szülök. A lányomat 38 fokos kánikulában szültem, a szülőszobán még redőny sem volt, és reggel indultak a fájások, hát kemény volt, szörnyű volt a vége. A fiam novemberi, de nyáron már nagy hasam volt, ráadásul elutaztunk a tengerhez, ahol a páratartalom nagyon magas volt, még éjjel sem aludtam. Hogy most mire számítsak? Bele sem merek gondolni, csak reménykedem, hogy nem lesz olyan hőség. Jó babavárást Nektek is!
2013. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!