Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én az 1. lombikon vagyok túl!...

Marika84 kérdése:

Én az 1. lombikon vagyok túl! Vagyis az eredményre várakozok ma van az 5. napom a beültetéstől! Lehet már ilyenkor érezni h. sikerült?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem!

Ne is stresszeld magad, csak nyugi!

2013. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az normális ha fájdogál a hasam? Inkább a petefészkeim mint a hasam
2013. febr. 19. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet érezni ( én később sem éreztem, amikor már biztos volt, csak nagyon fájt mindkét petefészkem).

Igen, (sajnos) a fájdalom teljesen normális, eléggé megdolgoztak szegények:)

Igyál rengeteg folyadékot ( főleg vizet), az nagyon fontos!

Tartsd be azt a napot tesztelésre, amit mondtak, mert az ad a legjobb eredményt ( mondjuk én sem bírtam teljesen kivárni, 1-2 nappal előtte már teszteltem:)

2013. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem tesztet kell csinálnom hanem vérvételre kell mennem az intézetben ők mondják meg majd h. sikerült-e vagy sem. De köszönöm a válaszodat!!!
2013. febr. 19. 15:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Oksi, szorítok:)
2013. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is nagyon bizakodó vagyok mert, 3 megtermékenyített petesejtet ültettek vissza és direkt én akartam annyit!!!! :) Abban bízva h. 3-ból 1 csak megmarad :) De ha mind a 3 akkor végtelenül boldogok leszünk :)És végre teljes lesz az életünk :)
2013. febr. 20. 09:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Remek, a pozitív gondolkodás nagyon fontos:)
2013. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Másképpen nem is lehet ezt a két hosszú hetet kibírni csak így :)
2013. febr. 20. 10:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a 3. lombik sikerült, a vérvétel előtti napon kezdtem érezni, érzékenyebb lett a mellem. Másnap már volt hányingerem, nem csináltam tesztet, mégis tudtam az eredményt, mikor levették a vért. Ennek már 13 éve, azóta született egy kisfiam is, és most várom a legkisebb öcsikét. Tudom, milyen szörnyű érzés ez, szurkolok, hogy sikerüljön!

2013. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia nekem már most érzékeny a mellem de már a beültetés előtt az volt. Ez a várakozás a legszörnyűbb dolog szerintem, a kezeléseket jól viseltem meg maga a beavatkozásokat, azt hittem h. ez a két hét hamar el fog telni, de nem így van ez a legszörnyűbb dolog szerintem. Én bízok a pozitív válaszban. Te éreztél közben valamit vagy csak az utolsó napokban?
2013. febr. 20. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!