Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent István kórház? Tapasztal...

Szent István kórház? Tapasztalatok? Pár éve voltam elég lepukkant volt, most is az? Mit kell vinni a babának?

Figyelt kérdés
2 héten belül szül ott valaki?
2013. febr. 19. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lepukkant? Másfél éve én nem így láttam. Azért nem mindegyik kórházban van minden szobához fürdő pl!

Akkor vinni kellett ruhát meg popsitörlőt, kifogót, pár pelust (adnak, de nem biztos, hogy elég), textil pelust, plédet meg amit még gondolsz. Popsikrém, géz, alkohol, hintőpor van, fürdetőkrémet is ők adnak.

2013. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 4-szer szültem ott (2005 és 2010 között), meg voltam elégedve vele. A babának mindent neked kell vinned (ruhák, pólya, büfizős pelus, törölköző, takaró), egyedül a popsira való pelust adják.
2013. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Igen, még mindig lepukkant. Lehet, hogy van fürdőszoba a szobákban, de nincs egy fogas, ahová a törölközőt, fehérneműt, kistáskát betéttel fel lehetne akasztani. A párom kint állt az ajtó előtt és ő adogatott be mindent ami kell, én meg vissza, ami nem. Szegény császárosok alig tudtak belépni olyan magasan van ez a fürdő-fülke, mondták is, hogy az, aki ezt kitalálta és így megépítette...khmmm
2013. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!