Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vérszegénységre...

Terhességi vérszegénységre milyen vasat szedtek és abból mennyit?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Neo-Ferro Folgammát szedek napi 1-et.

2013. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, hány miliset? lehet kapni recept nélkül is? Nem akarok háziorvoshoz menni, mert most tetőzik az influenza járvány, náéla meg soron kívül is minimum fél órt kell ülni a váróban a betegek között...
2013. febr. 20. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Neo-ferro-folgammát,napi 3-at,vényköteles.
2013. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Maltofer Fol rágótabletta. Finom csoki ízű... Elég vérszegény voltam, így napi kettőt kellett bevennem. Nekem a nőgyógyász írta fel, nem kellett a betegek közé mennem a receptért. Esetleg telefonálj oda a nőgyógyászodnak, hogy kell és amikor odamész, csak be kell kopognod érte. Hátha... :)
2013. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. köszönöm. pechemre a nőgyógyászom hetekig nászúton van, de bemegyek a rendelőbe és kérek egy másik nőgyógyásztól receptet. szerintem meg fogják érteni.
2013. febr. 20. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Amway-os vas rágótabletta. Napi 4 darab egy hónap alatt rendbe tette a vas szintemet, pedig már injekciót akartak adni! Csak ajánlani tudom, és természetes, és nem okoz székrekedést mint a többi termék.
2013. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia Recept nélkül Femibion vas, ez a neve én is ezt szedtem rettentő vérszegény voltam, a maszek nőgyógyászom ajánlotta bevált napi egyet kell bevenni!
2013. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
maltoferfol-t 1-et
2013. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Maltofer Fol-t kaptam végül :-)
2013. febr. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!