Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán Roykó főorvos...

Gutiné P Mária kérdése:

Tatabányán Roykó főorvos nőről van vélemény? Nem tudom kinél szüljek, eddig akárhányszor őt fogtam ki rendelésem mindig kedves és figyelmes volt nem úgy mint mások pedig nem is az orvosom.

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nagyon kedves rendes orvosnak ismertem meg en is de ha jol tudom o mar nem vallal szulest. Nem vagyok benne biztos, de sztem kerdezd meg. Terhesgondozasra hozza jartam tavaly iszonyat rendes volt:)
2013. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is találkoztam egyszer vele terhesgondozáson és nekem is szimpi volt. Tényleg ,nagyon kedves... :)
2013. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja es ez lemaradt nagyon figyelmes. Meg akkor is ha nem o az orvosod ink keri a vizsgalatokat plusz uhkat barmit nem oda illot talasztal, mint hogy gond legyen.
2013. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy ő már szülést nem vállal.
2013. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig ledöbbenek, hogy hány tatabányai van itt gyk-n... :)
2013. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezek szerint nem csak én látom így. Nem tudom szülést vállal-e de a kórházban dolgozik még,ma is ő volt.
2013. febr. 20. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem kicsit durván vizsgált meg, és nem értette, miért mentem be, amikor "csak" görcsöltem. De a kérdésekre válaszolt azért.

Én is ugy tudom, hogy ő nem vállal szülést.

2013. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!