Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz lehet hogy lányok aktívab...

Igaz lehet hogy lányok aktívabbak mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Uh-n voltam ma és ma is igen aktiv volt a babám.(12hetes)a 9hetesen is is folyton rúgkapált.valaki mondta hogy a lányok aktívabbak és tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2013. febr. 21. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem van fiam meg lányom is, lányom sokkal jobban kalimpált, rugdosott mindig,

kint is ő az aktívabb, a fiam nyugodtam, meg fontoltabb :))


szerintem ez inkább habitus mint sem nem függő!!

2013. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem fiú lesz és nagyon aktív. A védőnőm nekem azt mondta, hogy a fiúk aktívabbak, a lányok nyugodtabbak!
2013. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet általánosítani. Az összes UH-n tiszta pörgős volt a lányom, a legutóbbin (4D - 19. heti) meg 10 perc után bemondta az unalmast, hátat fordított és elaludt.

:)

2013. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Szia.

Nekem kisfiam lesz,de nekem nagyon nyugodt,nem annyira aktív.Ha front van,akkor pedig szinte egész nap meg sem mozdul.Pont pár napja volt az,hogy 2 napig olyan nyugodt volt(front volt),hogy egész nap jó ha vagy 10 mozgást éreztem,már a 2. nap kezdtem is kicsit aggódni,aztán következő nap beindult..de egyébként alap járaton nyugodt a kisfiam.Napközben sokat alszik,mert akkor alig ficánkol,inkább az esti-éjszakai órákban aktívabb,de eddig hála Istennek éjszaka még egyszer sem sikerült felébresztenie,csak pisilni kelek fel,és akkor szoktam érezni,hogy mozog :)

Boldog babavárást :)


29+2 hkm

2013. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van már egy kisfiam 3 éves de emlékeim szerint ő sem volt az a nagyon aktív a pocimban.annàl inkább most :-)
2013. febr. 21. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Három lányom van. Mindhárom nyugis volt, nem voltak nagyon erős rugdosódások, inkább csak mocorgás. A dokim szerint is a fiúk aktívabbak.
2013. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást!!!!

Gondolom a lepontozó jobban érzi a kisfiam mozgását mint ÉN!!!!Csak gratulálni tudok az ilyen lepontozós-gyökér embernek!!!

4-es voltam.

2013. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom iszonyú aktív volt, minden CTG-n úgy mozgott, hogy még az orvos is meglepődött. Kint is az volt. A fiam sokkal nyugodtabb volt, ő csak kitolta sokszor magát elképesztően. A sógornőmnek két lánya van, olyan nyugodtak voltak, hogy alig mozogtak, mindig gond volt a CTG-n emiatt, és kint is nagyon nyugodt gyerekek, ráérősen csináltak mindent. A lányom meg 10,5 hónaposan ár egyedül ment és 15 hónaposan úgy hajtotta a motort, mint a szél. A fiam sokkal később indult el és 2 éves koráig motorozni sem akart. Abszolút gyerekfüggő, szerintem független a nemtől. Habitus, de még csillagjegy függő is inkább.
2013. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!