Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe estem a doki azt...

Teherbe estem a doki azt mondja a melyzsak latszik de az embrio nem8hetes vagyok ilyen lehetseges? Es mitol? De van egy betegsegem az epelepszia es a depakinet csak szere tutak kiveni talan atol?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 10:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mi az a melyzsak?
2013. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
sok kérdést láttam már itt, de ezt tényleg nem tudom értelmezni. valami olyasmi lenne, hogy nem látszódott embrió, pedig 8 hetes vagy elvileg?
2013. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nézesd meg magad egy másik orvossal aki, aki el is magyarázza neked pontosan, hogy mi van veled!

Egy beteg-terhes nőnek nem hiszem, hogy nem képes egy nőgyógyász rendesen elmagyarázni, hogy mi van vele.

2013. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Az nem mélyzsák, hanem méhzsák, és ha 8 hetesen nincs embrió, akkor már nem is lesz.
2013. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Petezsák.
2013. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mélyzsák helyett MÉHZSÁK, vagyis, az a hely, amiben a magzatnak kell lennie az első időkben. Ha nem lát benne semmit a doki, akkor azt jelenti, hogy esetleg felszívódott, ami nagy valószínűséggel akkor fordul elő, ha a magzat nem lenne teljesen egészséges. Ha nem lenne erőd felnevelni egy nem teljesen egészséges gyereket(nekem pl. tuti nem lenne), akkor ne bánkódj és ne adjátok fel! Próbálkozzatok, előbb-utóbb biztosan sikerül. Csak megnyugtatásként : Anyukámnak előttem lett volna egy fia, de 28 hetesen elvetélt vele. Nagyon maga alatt volt, de a doki azt mondta, hogy jobb így, mert biztosan fogyatékos lett volna; fél évig ne vállaljon újabb babát, utána próbálkozzon. 4 hónap múlva terhes lett velem és 8 hónap múlva megszülettem teljesen egészségesen. :D Szorítok nektek. ;)
2013. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"depakinet csak szere tutak kieni talan atol" MI VAN?????


melyzsák????? Nem petezsák?


Szikhólyagot se látott benne a doki? Mert sajna akkor már valószínü nem lessz baba!!! Gyakorlatilag már szívhangnak is kellene lenni!!!!

2013. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ha csak petezsakot latott es nincs benne semmi, semmi szvhang es elvileg a datumjaid alapjan 8 hetes vagy akkor nem is lesz sajnos. Szerintem keress fel egy masik orvost, allapitsatok meg akkor tenyleg hany hetes vagy, nezd meg o mit mond. De 8 hetesen mar latnia kellene vmit, sot szivhangot is.
2013. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok hogy nem irtam helyesen csak erosen ki vagyok borulva.a mehzsakban semi sem latszik verezni nem vereztem a depakine gyogyszer karos a magzatra ez egy nem tervezet baba de nagyon orvetunk neki nem igazan ertem magam ezekhez mert meg 18eves vagyok letezhet hogy nem jo az uh-gep?vagy hogy volt epelepszias krizisem?
2013. febr. 22. 16:47
 10/26 anonim ***** válasza:
Na de a doki mit mondott? Van baba vagy nincs? Nem említette a missed-abot?
2013. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!