Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszemesek: hány babával...

Inszemesek: hány babával sikerült inszeminációval teherbe esni?

Figyelt kérdés
inszenináció

#inszeminácó
2013. febr. 23. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy inszeminációs kezeléssel egy, vagy több baba fogant? (Ne haragudj, de kicsit furán fogalmaztad meg a kérdést)


Nekünk a 3. inszeminációnk sikerült és 1 babánk lett. Abban a ciklusban egyébként 3 érett petesejtem volt.

2013. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első alkalommal sikerült és egy baba lett.
2013. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

4 inszeminációm volt, de eggyel sem estem teherbe.

Ha jól értem a kérdést.

Akiket ismerek sikeres inszemináltakat, mindenkinél 1-1 baba lett.

2013. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést!!!! Az inszemináció nem ugyanaz, mint az IVF !!! Egyből egy : az első inszem után megfogant és 1 babánk lett.
2013. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 4 inszemem volt, és egyikkel sem sikerült!

Rengeteg pénzt, és csalódottságot emésztett fel, pedig egyikünknek sincs semmi bajunk!Ki érti ezt?

2013. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A kérdés lényege, hogy az inszeminációs ciklusban ha megfogant a terhesség, akkor hány baba született.

De igazából én írtam rosszul, mert arra lettem volna kíváncsi hogy hány "domináns" (tudom hogy abból csak egy van, de az orvos szerint hány esélyes) tüsző érett, és végül hány baba fogant.

Pl. 4 tüsző érett, abból kettő volt domináns, és egy baba született.

De annak is örülök ha azt is megírjátok hogy mindez hányadik inszemnél sikerült.

Kíváncsi voltam hogy itt mekkora az ikerterhesség gyakorisága.

Ha minden igaz és addig nem esem spontán teherbe, akkor tavasszal már meglesz az első (és remélem utolsó) inszemünk.

2013. febr. 28. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Én meg úgy értettem a 3 érett petesejtet, hogy az mind esélyes lett volna babára és így is csak 1 lett.

A sikertelen inszeminációknál is volt olyan petesejtem, ami megfelelő lett volna, sőt a 2. inszeminációnál kettő is. Azokból mégsem lett egy baba sem.

2013. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, nálunk elsőre sikerült, 3 tüsző volt domináns, abból 2 repedt meg és - egyelőre - úgy tűnik, egy baba van úton közénk. :)
2017. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!