Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes leszek amikorra...

22 hetes leszek amikorra kaptam időpontot a genetikai ultrahangra. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta hogy 18-21 között kell megcsinálni.
2013. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez igazából nem genetikai UH, nem tudom miért hívják annak, itt nem genetikai hanem más betegségeket néznek. Pl szív, vese, hólyag, tüdö rendellenességeket, torok, száj... ezeket azért nézik, ha valami nagy baj van akkor már úgy készülnek, hogy rögtön mütik a babát. én külföldön élek, vannak dolgok amit még az anyai méhben mütenek ha szükséges.

Vagy is nem vagy elkésve, mert már az elözö vizsgálatokon kikellett volna derülnie a down vagy más olyan genetikai betegfségek ami miatt elveszik a babát.

Ami itt kiderülhet, az általában olyan apró gyakori dolgok, amitöl még él és jól lesz a baba, de rögtön mütteni kell. Pl farkas torok, vagy a szív probléma.

2013. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az elég későn van ez 18-20 heti uh a 22 az elég túl van. Nekem 3 gyerekem van már, és egyiknél a 18 heti uh-n (19 hetesen voltam) nem telítődött a gyomor menni kellett még egyszer azzal elment x nap. Az első gyerekemnél meg eltérést találtam így amniocentézis kellett (plusz egy hét) eredménye plusz 2 hét és már ott voltam 22-23 hetes és 24 hetes korig lehet elvenni a beteg babát. Nem kívánom senkinek hogy az legyen, de nem véletlenek ezek a vizsgálati időpontok.
2013. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem találtam hanem találtaK
2013. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!