Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél volt beágyazódásnál vérzés?

Kinél volt beágyazódásnál vérzés?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem volt a 11-ik napon. Egy szuperérzékeny tesztel teszteltem halvány pozitívat reggel, erre föl estére megjött. Annyiból volt más, hogy nem úgy kezdődött mint szokott, hogy barnázással, hanem rögtön vér, és nem sok. Egy fél betét, vagy még annyi sem, és elmúlt. Elszontyolodtam hogy ebből már nem lesz baba..........

...aztán mégiscsak :)

2009. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát vérzésnek nem mondanám az enyémet, inkább erősebb barnázásnak 3 napig tartott aztán elmúlt. A nemvárt napján halvány pozitívat teszteltem. Neked is kívánok egy szép + tesztet.
2009. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a nem várt után egy nappal barnázás volt,azt hittem megjön,de két napig csak pecsételgettem aztán csak egy hét múlva mutatott pizitívat,érdekes volt.Most 15 hetesek vagyunk!Sok sikert!
2009. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hétig barnáztam a nem várt napjától kezdődött, és tudtam hogy terhes vagyok mert az ultrahang kimutatta. Szóval mindenkinek más!
2009. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vérzés nem volt,szószerint csak egy pötty barna valami,viszont az a beágyazódáskor volt :) A 35 napos ciklusom 26. napján.

Innentől sejtettem,hogy végre összejött,pont abban a hónapban,mikor biztos voltam benne,hogy most tuti nem sikerült.A nemvárt utáni harmadik napon teszteltem egyértelmű pozitívat


26 hetes kismama

2009. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babákhoz,a jókívánságokat köszönöm.Remélem én is pozitívat tesztelhetek nem sokára.:)
2009. szept. 10. 07:59
 7/10 anonim ***** válasza:
szia! sikerült a kisbaba? Valóban a beágyazódástól volt? Nekem tegnap volt ez a pár csepp vérzés. Előre is köszönöm a választ!
2009. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia,nem ln nem barnáztam,csak megkérdeztem ezt a kérdést.:) De igen próbálkozunk azóta is, pont ma van pé-m.Ebben a hónapban nagyon bízok.És veled mi újság?
2009. nov. 3. 11:47
 9/10 anonim ***** válasza:
köszi a választ. szóval, 1-én volt ez a pár csepp, azóta semmi. 11-re nem várom, remélem, baba lesz. az első babánkkal nem volt semmi ilyesmi, ezért is csodálkoztam most, hogy mi ez (volt kis hasszurka is). Szóval, még egy bő hét és kiderül.
2009. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem, mindketten pozitívat tesztelünk:)!
2009. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!