Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyáron szülő kismamik? Hogy...

Nyáron szülő kismamik? Hogy álltok a készülődéssel? Vásároltatok már valamit a picinek?

Figyelt kérdés

Én már a pici babaruhákkal meg vagyok, minden kék kisfiam lesz, most már elkezdem venni a nagyobb dolgokat szép lassan.

Július 21.-re vagyok kiírva!

Ti rucikból miből mennyit vesztek?



#kismama #júliusi
2013. febr. 24. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia Aug 25re várom 4dik babaámat aki eddig kislány én már meg vettem a kiságyat van pelenkázom csomo ruhánk forgo játék játékok ágynemü(kérdés marad e kislány vennem kell)fürdetökádat is plédünk van mellszivora most licitáltam


Hogy fogják hivni a kisfiadat?

2013. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én kedden tudom meg hogy kisfiú vagy kislány. :) Baba ruhám az van egy kevés elraktam a kisfiamról. Kiságyunk már van. Amúgy Én is júli 21-re vagyok kiirva. :)
2013. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok en julius 26ra vagyok kiirva bar kisfiam is 2 hettel elobb jott. Meg nem tudjuk a nemet parom remenykedik hogy kislany:) keszulodni meg nem kezdtunk majd kesobb meg van ido boven. Kisfiamrol sokmimden megmaradt de azert sok mindent meg is kell venni
2013. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia. júni 14-re várjuk. :) megvan a babakocsi, ( ajándékba kaptuk, és csak azért van meg mert nagyon jó árban volt ) . kiskád, egy pár babholmi, a későbbiekre az etetőszék, ezt is kaptuk, meg a járóka... :D már nagyon várom a vásárolgatást, szerintem 3-4 hét múlva teljesen belelendülök :)
2013. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi június 27-re várjuk a fiunkat. Ismerősöktől kaptunk egy rakás babaholmit, azokat szétválogattam már (tetszik-nem tetszik-méret), dobozban vannak, amiket használni fogunk. Szintén kaptunk hálózsákokat, takarókat, mellszívót. Ígértek több kiskádat, a hetekben megnézzük őket. Babakocsit is kapunk, elvileg holnap nézzük meg. Bölcsőt és légzésfigyelőt is ígértek, ezeket majd a 30. hét körül hozzuk el.

Az egyetlen dolog, amit eddig vettem, egy fali pelenkázó.

A többi hiányzónak elkezdtem utánanézni, szép lassan március végéig beszerezzük őket, hogy ne nagy hassal, melegben kelljen utánamenni mindennek.

2013. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Júni 10-re várom a lányom, háááát, gyakorlatilag semmi nincs meg rendesen.

Fiamtól maradtak ruhák, kiskád (fent a padláson), bölcső (fele a tesómnál, fele itt a padláson), a babakocsit meg kéne még javíttatni meg kitisztítani, szóval ennyi. Nagyon irigyelek mindenkit aki már előrébb tart:-( Plusz még dolgozom is, úgyhogy valószínűleg mindent utolsó hónapban kell majd csinálnom.

2013. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus 8-ra vagyok kiírva, semmit nem vettem még. A nemét nem tudjuk, addig nem is szeretnék nagy vásárlásba kezdeni. Lányom 4 éves, sok cucc megmaradt tőle meg az alapok mint a babakocsi, ágy... Egyelőre minden a pincében van :)
2013. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én július végén vagy uug. legelején fogok szülni. Mindenünk megvan már (a negytesóktól), de majd csak május-június környékén fogom levenni a cuccokat a padlásról, addig még ráérünk!
2013. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát nálunk a harmadik baba két leányzó után, így a lányok után lemaradt rengeteg rucival nem tudunk mit kezdeni, el vannak dobozolva. Kiságyat babakocsit eladtam még a nyáron, azokat kell vennem.
2013. febr. 24. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Aug.18ra vagyok kiirva es van egy kisciponk es 3 par kis kesztyunk..De csak a 20.het utan kezdjuk majd el beszerezni a dolgokat (foleg kisruhakat) angy dolgok kesobb jonnek.:)
2013. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!