Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ma voltam 4d-n...

Normális hogy ma voltam 4d-n már 3x néztem meg és midig végigbőgöm? De annyira szép. Más is volt igy? Vagy megkettyósodtam. :-)

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy :) én ma sírtam (megkönnyeztem) a gyerekkel együtt, aki 2 hónapos mikor oltást kapott. akkor én is kettyós vagyok :)
2009. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Amikor én csináltattam ,aznap vagy "1000*" megnéztük a férjemmel mindig folyt a könnyem.

Aztán szülésig napi 1* ,meg pont ma mikor aludt a lányom megnéztük apával hihetetlen ,hogy már 1 éves!

Boldog babavárást!

2009. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális hiszen az a "csoda" amit láttál benned fejlődik:).Nekem 4 hónapos a kisfiam, de amíg terhes voltam nem hogy a 4D-t de még a sima ultrahangot is megkönnyeztem nem egyszer:).Szerintem egy leendő anyánál ez teljesen természetes reakció.

Jó babavárást!

2009. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszike nektek meg jó babázást!

Én csak nemrég értem haza azért 3 lesz az 300 is...:-)

Akkor mindenki ok..:-))))

2009. szept. 9. 21:12
 5/7 A kérdező kommentje:

A simát is megszoktam..

De ezen szó szerint ömlenek a könnyeim....meg aranyos alatta a zene is..:)

2009. szept. 9. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu, en holnap megyek, naaaaaaaaaagyoooooooooooon varroooooooom!!!
2009. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
lesz ez még rosszabb is:) a fiam még csak 13 hónapos múlt, de már most elbőgöm magam, hogy egyszer majd óvodába kell adnom:) Anyának lenni nem mindig könnyű, de csodás!!! Jó babavárást!
2009. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!