Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészek szurkálás lehet...

Petefészek szurkálás lehet méhen kívüli terhesség jele?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes múltam 4napja. Hol az egyik hol a másik petefészkem szurkál nem vészesen mintha erőteljesebben nyomnák meg. Ez lehet méhen kívüli terhesség jele? Milyen jelek vannak még?
2013. febr. 25. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
neeeeem, ez simán a terhesség jele! ne aggódj, és ne keress ilyen jeleket magadon!!!
2013. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, olvastam hogy a pecsételő barna vérzés a leginkább erre utaló jel de hogy fájdalmas szurkálás is lehet. Nekem annyira nem vészes inkább olyan mint mikor meg akar jönni. Kicsit nyom szorít.6-7. hét körül úgy is megyek dokihoz majd megmondja :D remélem akkor már látni fog valamit
2013. febr. 25. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is tökre szokott néha fájni, olyan 5 percig, mondtam a dokinak, azt mondta, teljesen normális! amíg nincs vér, barna, nincs okod aggódni, utána se biztos, de ha előfordul, menj vele dokihoz:)
2013. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. febr. 25. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A méhenkívüli terhesség komoly fájdalmakkal jár!
2013. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. ezek nem olyan komolyak inkább olyan alhasi nyomás hol középen hol egyik hol másik petefészeknél. akkor megnyugodtam
2013. febr. 26. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!