Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok és...

24 hetes kismama vagyok és napok óta megint hányigerem van Miért?

Figyelt kérdés
Volt/van valaki hasonló helyzetben? Nekem nagyon hamar elmult a hányingerem az elején de most napok óta megint hányingerem van miután eszek ,és reggel is. Lehet nincs köze hozzá de elég rosszül alszok mert a gyomorsavam is fent van az éjszaka. Nem eszek nehéz ételeket figyelek arra ,hogy miből mennyit eszek akkor mitől lehet? A babám jól van minden a legnagyobb rendben vele és napi szinten jelet kapok a jól létéről mert nagyon aktív és egy hete se h orvosnál voltunk ellenőrzésen. A válaszotokat előre is köszönöm

2013. febr. 25. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
en ugy tudom hogy a hanyinger sot hanyas a terhesseg akarmelyik honapjaban visszajohet, sot van aki 9 honapig folyamatosan hany! Amugy en 4 honapig nagyon surun, mindennap tobbszor is hanytam, majd alabbhagyott, es mar ket hete semmi nem volt, es most megint visszajott...szoval nyugodj meg baj nincs, hanyinger viszont okozhat meglepetesekt! :)
2013. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen valószínüleg visszatért a rosszullét mert tegnap ismét a wc volt a legjobb barátom:D további jó baba várást!
2013. febr. 26. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
elso vagyok, csak kozlom hogy nalam is visszatert, ma reggel is hanytam es tegnap elott is :D 20 hetes leszek holnap :D neked is tovabbi jo babavarast, es hanydogalast :))
2013. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! En 2 er hanytam es a masodik hanyas utan mintha elvagtak volna:) aota se rosszullet semmi remelem te is gyorsan tul leszel rajta mert igy azert Boldogabb a baba varas.boldog baba varast :)
2013. márc. 3. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!