Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 2. ik ultrahangon,...

T.Csilla22 kérdése:

Ma voltam a 2. ik ultrahangon, ahol CLR 19 mm, ami ugye 8-9 hetes méretnek felel meg nekem mégis 7. hét van a papíron? Jövőhéten megyek magánhoz, gondolom ott kiderül pontosan.

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 14:36
1 2
 1/13 petera6 ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel. Nekem 6. héten 5 hetest írtak, most 10-en meg 10-et. Az uh bemér valamit, esetleg ki is írja a számított hetet, és ennyi. Nem számít, a lényeg, hogy nőjön, és legyen szívműködés.
2013. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8 hét 2 napnak felel meg, elírta a doki a hetet....
2013. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen és 2 naposan volt 20 mm a CRL, úgyhogy neked is jó a 19 mm a 7. héten.

Van itt egy oldal, ami 8 hét és 2 naphoz ír 19 mm-t:

[link]

Úgyhogy semmi okod aggodalomra.

2013. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
minden rendben a szívműködéssel, észlelhető :) Csak utánnanéztem a méretnek, ezért gondoltam megkérdezem mások véleményét :) Inzulinos cukorbeteg vagyok, nekem jobban kell figyelnem...na és nem szeretnék lemaradni a 12 hetes fontos vizygálatokról
2013. febr. 26. 14:51
 5/13 petera6 ***** válasza:
Persze értelek. Amúgy mész még a 12. heti előtt valamikor uh-ra?
2013. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Magándokihoz megyek jövőhéten, ott szeretnék UH-t. Az Sztk-ba nem mondtak semmit azonkívűl hogy menje a védőnőhöz meg vissza majd terhesgondozásra.
2013. febr. 26. 15:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért van a papírodon a 7. hét, mert az utolsó mensi szerint 7 hetes vagy? A méret alapján lehet nagyobb természetesen, de még nagyon az elején vagy, hogy ez annyira számítson. A fiam folyamatosan nagyobb volt 2 héttel az ultrahang szerint, mint az utolsó mensi szerint, egészen a 16. hétig. Utána viszonylag rendeződött és a kiírt nap után 1 nappal született.

Később pedig jött a becsült súlya. Na az volt még egy nagy marhaság! :) A dokim mondta is, hogy ne foglalkozzak vele, hogy mit számol az UH, mert arra nem igazán lehet adni. Mivel az csontok méretéből számolják. De lehet egy baba soványabb, vagy husikább, attól függetlenül, hogy milyen hosszú a combcsontja, pl.

2013. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
UM első napja dec 21.
2013. febr. 26. 15:20
 9/13 petera6 ***** válasza:
ÓÓ, akkor semmi gond (bocs, írtad már szerintem, hogy mész másikhoz). Jövő héten kapsz majd egy nagyobb, pontosabb eredményt. Amúgy tényleg a védőnő irányít a továbbiakban, ha sztk-ba jársz. Ő utal be a 12. heti uh-ra. Én most pont ennél a lépésnél tartok. 10. hét. Ma beszéltem először a védőnővel.
2013. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, és Petra6 köszi neked is :)
2013. febr. 26. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!