Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok, nagyon felelőtl...

Mit gondoltok, nagyon felelőtlen lennék? Ma vagyok 39 hetes terhes és holnap van a keresztanyám esküvője . Nem tudom el merjek -e menni? Tölünk 110 km-re laknak.

Figyelt kérdés

Mennék is meg nem is :-)))

Az ő részéről csupán mi lennénk a párommal csak családtagok. És persze ha elfáradok mennék pihenni , aludni.


2009. szept. 11. 07:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 39 hetesen már biztosan nem utaznék ennyit.

Igaz lehetőségem sem volt rá.Az egyik gyerekem 36 a másik 39 hétre született.Ezért ez a véleményem,hogy nem indulnék útnak.

2009. szept. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
szia.már én sem mennék.vagy ha nagyon muszály,akkor utánanéznék a korháznak ami a közelében van,szempont,hogy van dokid,stb,mert akkor számolnod kell azzal,hogy esetleg nem vele fogsz szülni.100 km azért nem olyan vészes,azért mert 39 hetes vagy még nem kell bezárkoznod,én sem tettem.ha mész vidd magaddal a korházi csomagot mindenképpen.és nézz utána a korháznak és a dokiknak.
2009. szept. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen a csomagot mindenképpen vinném

és a keresztanyám mondta ha esetleg ott szeretne a baba érkezni van ismerőse a kórházban.

Egyébként itthon nincs fogadott dokim csak szülésznőm.

2009. szept. 11. 07:41
 4/19 A kérdező kommentje:

És első baba nem gondolom hogy pár perc alatt meglesz - ha esetleg ott indul be. Lehet még arra is lesz időnk hogy visszajöjjünk ide pestre.

Az ut kb 1 - 1 és fél óra.

2009. szept. 11. 07:47
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Szerintem nyugodtan menj el ha akarsz, úgy látom minden szükséges óvintézkedést megtettél, csomag, ismerős a kórházban, pihenési lehetőség stb.

Én is azt gondolom hogy csodaszámba megy, ha az első fájásoktól számítva néhány órán belül baba van anyuka kezében, szóval ha esetleg beindulnának a fájások vagy elfolyna a magzatvíz (mint a filmekben), akkor is lesz néhány órád hogy odaérj a saját kórházba, de arra mindenképp lesz idő hogy a fogadott szülésznőd telefonon eligazítson a teendőket illetően. Van aki eleve is egy órát utazna a nagy forgalomban, dugókban a kórházba menet!

Jó szórakozást!

Jó mulatást

2009. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan menj el! Én is voltam a szülés előtti napon egy családi vacsin. Utána annyira nem tudsz majd kimozdulni. Vigyázz magatokra, ennyi.
2009. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az utolsó két hozzászólóval értek egyet.

Jó szórakozást :)

2009. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom, hogy ha el is folyik a magzatvíz, akkor is egy órán belül javasolják beérni a kórházba. Ezt elvileg meg is tudjátok tenni. Igazán különleges ajándék lenne, ha az esküvő napján születne, de inkább csak mulass jól, és ha majd hazaértél, akkor jöjjön a bébi!!
2009. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csodaszámba vagyok,mint itt irta az egyik elöttem szóló!39.hétre szültem,magzatvizem nem ment el,vérezgettem csak.egyből indultunk kórházba,ahol a vizsgálatnál megjegyezte a doki,hogy 2 perces fájásaim vannak.elcsipték a burkot,20 percen belül megszültem a fiam.annyira lazák a szöveteim,hogy kipottyant a bébim.most 34.héten járok második babámmal,anno azt mondták,az első fájásnál legyek korházba,mert elhagyom a gyereket.na nekem akkor se voltak fájásaim,nem tudom,most is hogy fogom megérezni.nem vagyunk egyformák!ha korház közelébe vagy,akkor menj,vigyázz magatokra!jó szórakozást!szép babavárást,és lassan babázást!:)
2009. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is azon a véleményen vagyok, mint a többiek, de ha a magzatvíz elfolyik, ne utazgass, hanem mentőt hívjatok azonnal!

39+4 h km

2009. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!