Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem nagy a babám...

Szerintetek nem nagy a babám súlya? 14+2 vagyok vérzés szerint, UH alapján pedig 13+5! Ez így rendben is van! Többi lent:

Figyelt kérdés
A baba súlya 89gr!Nem sok ez egy kicsit?Mindenhol olyan 45grammról olvasok 14 hetesen!A bpd 26mm,hc 86mm,ac 78mm,fl 11,2mm,hum 11,2mm,ofd 29mm!Szerintetek ezekhez a méretekhez nem sok a súly?Nem számoltak el valamit??
2013. febr. 28. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem ilyen pici babákat minek méricskélnek még :S A 20-25. hét előtt semmi értelme szerintem, csak ilyen idegesítésre való. Ha egyébként minden rendben van akkor ne aggódj. :)
2013. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem is szoktak súlyt számolni! Csak később, de akkor sem szokott pontos lenni. Ha a doki azt mondta, hogy minden rendben van, akkor ne aggódj.
2013. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hetes 5 naposan 95 gr volt a babám, nem mondták, hogy ez olyan extrém lenne, de majd júliusban kiderül, hogy mekkora babát fogok szülni:)
2013. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!!!Akkor hasonló súlyú volt ilyen idősen a te babád is!!Akkor ez most megnyugtatott!!!
2013. febr. 28. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyu!!!


nekem 600 gr-al tippelték kevesebbre a fiamat, majd amikor egy majdnem 4 kilós gyerek jött ki belőlem a doki csak hüledezett....


szerinted mennyire tudnak lemérni egy ennyire pici babát pontosan ???


az is lehet hogy még 40 gr sincs csak ez jött ki most....

tök felesleges ilyen pici babákat lemérni....


amit nem értek h uh szerint még kisebb is a babád mint amennyi vagy mensi szerint mégis ezt a súlyt adta ki....

nah már most itt is elbukott a gép mérése....

2013. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 hét múlva megyek a köv. genetikai uh-ra kíváncsi vagyok, mekkora lesz a bébi:)

érzéseim szerint tényleg nagy baba, mivel már 16 hetes korom óta (azaz másfél hete) érzem rugdosni a picit minden nap, szóval az is lehet, hogy nem középidőben fogant, és már 1-2 héttel idősebb a terhességem. passz


utolsó voltam

2013. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne parázz, még van ideje megnoni :)
2013. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha 14+2 hetesen 13+5-nek mérték, akkor értelemszerűen nem nagyobb a koránál! Azzal, hogy mennyi súlyt írnak a neten, ne foglalkozz, mert ha jobban megnézel több oldalt, meglátod, hogy szinte mindenhol mást írnak...
2013. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14+2-n voltam dokinál 98gram volt a baba súlya - ezt tippelték! :))) - neki napra pontosan 14+2 volt ekkor a kora a méretei alapján. crl 8,3cm, bpd 2,99cm, nt 1,8mm, hc 10,38cm, ac 8,07cm, fl 1,48cm.

egyébként 5nappal jött hamarabb a picifiam, 3050grammal született. és ekkor 14+2-n tippelték meg, hogy fiu lesz.


attól függetlenül még kicsit korai bármilyen következtetést levonni ebből a kezdeti pár grammocskából. hogy majd a legvégén mennyivel fog születni, az még nagyon nagyon sokmindentől függ.

Gratulálok a babához, megtudtad a nemét?

2013. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt mondák valószínű kisfiú....de ne vegyük azért 100%nak
2013. febr. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!