Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha vérömleny van...

Szerintetek ha vérömleny van a külső és belső magzatburok között, az mitől lehet? Ikertesó volt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért van külső és belső burok is?
2013. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van a méhed, abban a magzat burok, és a magzat burokban a baba.
2013. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anatomia a burok kettos !!
2013. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miét van 2 burok nem értem! Nekem is volt vérömleny (sàvszerü)Màsnéven haematoma a burkon! De hàla égnek felszivódott! Nekem azt mondtak hogy attol van hogy elpattan egy vékony ér! Pl megeröltetéstöl!
2013. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A külső-belső magzatburokról nem tudok nyilatkozni, viszont a vérömlenyről igen. Nekem is volt, ami nem derült ki, hogy végül mitől, de az orvos azt mondta, hogy lehetett akár egy másik baba is. Még pénteken látta, de hétfőre már szinte teljesen felszívódott.
2013. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bizony, két rétegű, én is múltkor tudtam meg, amikor a doki mondta :) :

a magzat felől a belső magzatburok (amnion), az anya teste felől a bolyhos külső (chorion) membránréteg található.


[link]

2013. febr. 28. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
A dokid nem mondta?
2013. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!