Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett két nagyon-nagyon halvány...

Andibabyke kérdése:

Lett két nagyon-nagyon halvány pozitív tesztem, és kettő negatív.8 napja késik. Nem tudom mi van. Nagyon szeretnék babát, de félek hogy csak álpozitív. Lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik tesztet, mikor csinaltad? Milyen fajta tesztek voltak? Maskor soha nem kesett? 8 nap keses mar eleg sok. Mindenesetre, ha nem jon meg, es megsem baba, akkor is fel kene keresni az orvosod!
2013. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha az utolsó kettő volt negatív akkor sajnos nincs baba. ha az utolsó kettő pozi akkor talán van. ha leírnád pontosan melyik teszt mikori akkor talán tudnánk segíteni, de így nem tudjuk mi sem.
2013. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig még soha nem késett, sőt szinte órára pontosan jött meg mindig. A legelső lett pozi, aztán negatív, aztuán ujra nagyon halvány pozi. A pozitív neve Facelle a negatív neve Kék csík.
2013. márc. 1. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Kek csik? Errol meg nem hallottam. A facelle allitolag megbizhato, en nem hasznaltam. Nekem a corax a favorit (dm - kb 900huf), mert az eros csikot adott, amikor a tobbi meg halvany volt. En olyat meg ellonek reggelibol. Ha neg, akkor jovo heten orvos. Majd irj, h mi lett!
2013. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek dokihoz, írni fogok mindenképpen. A kék csíkot a pingvin patikában vettem. Az lett negatív, a facelle a halvány pozi.
2013. márc. 1. 09:53
 6/10 anonim ***** válasza:
esetleg nem azért lett negatív mert a 2 teszt nem egyforma érzékenységű?
2013. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anno nekem a facelle szintén halvány pozit mutatott, másnap a gabriell semmit! Most 21 hetes kismama vagyok! :)
2013. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindkettő 25ös.

21 hetes kismama: Gratulálok!

2013. márc. 1. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 igen halvány tesztem volt,kettő a szobába alszik,egy 2hét hét múlva születik. ÍRJ?H mivolt!!!
2013. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én voltam a 21 hetes, mostmár 36 vagyok! Kismama vagy??
2013. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!