Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem árt a babának, ha gyantázo...

Nem árt a babának, ha gyantázom a hasam teljes felületét?

Figyelt kérdés
Ez még csak egy elméleti kérdés,mert még nem vagyok terhes.A hasamon kicsit sötétebbek a szőrök (inkább még pihéknek mondanám) és néha 4-5 havonta le kell szednem,mert addígra nő vissza teljesen. Ártani fog ez valamit terhesen?

2013. márc. 2. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan még nem voltam terhes, de ha kicsit belegondolsz, akkor a hasad külső felülete nem érintkezik a babával. Abba se szólnak bele, hogy pamutot, vagy műszálasat hordasz.

Egyébként a köldököd felett is szőrös? Mert nekem is :( 19/L

2013. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia,igen,ott is,nem vészes,csak akkor látszik,ha nagyon fehér a bőröm (ha terhes leszek az lesz,mert akkor nem járhatok szoliba) de nekem nem tetszik és le szoktam szedni.
2013. márc. 2. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

én egyszer epiláltam le a köldököm alatt, nem lett semmi baj belőle :) lehet, hogy most is rám férne egy szőrtelenítés, de már nem látom, és így nem zavar ;)

41 hetes kismama

2013. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
A babának magának nem árt, viszont beindíthatja a szülést.
2013. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 4. babámat várom,és mindegyik terhességem alatt gyantáztam a hasam,egyszer sem indította be a szülést,és a babákkal is rendben volt minden :)
2013. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó babázást mindenkinek!
2013. márc. 3. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ártana?
2013. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!