Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hányadik hetéig...

A terhesség hányadik hetéig lesz pozitiv a teszt? Van egy határ, amin túl már nem mutat terhességet a teszt? Csinált valaki tesztet kiváncsiságból mondjuk a 10-12. héten?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
31. héten is pozitív!
2013. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a 11. hétig 1 teszt se mutatott semmit :(

El mentem orvoshoz ott meg állapította a doki a terhességem csak a baba szívhangját nem hallotta és el ment a baba :(

2013. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

31. héten? Az szuper! Köszi :)

Második válaszoló: nagyon sajnálom ami történt.

2013. márc. 3. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus 26.napján lett pozitív a tesztem, de nagyon-nagyon halványan. nemrég ellőttem kíváncsiságból a maradék terhes- és ovulációs tesztet, és még az ovulációs is erős 2 csíkos lett :-). 15 hetes.
2013. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Hcg tesztek szerintem végig pozitívat mutatnak mert mégha csökken is, de van Hcg a szervezetben, és biztos több mint a 4.héten. (előző)
2013. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!