Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a pocak ugye még nincs, ,...

Ez a pocak ugye még nincs, , leszállva, ,?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 31 hetes és a sógornőm szerint lent van a pocakom..már most napok óta görcsölök is,és félek,hogy nehogy idő előtt megszüljek,mert még korán lenne.Itt vannak a képek:


[link]

[link]

[link]


2013. márc. 5. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

áááá


nagyon nagyon fent van még a pocakod!!!


szedj magnéziumot és ha nem javúl a dokiddal beszélj!!!

2013. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot,és már panaszkodtam bent a kórházban is az ügyeleten,hogy görcsölök meg keményedek de nem csináltak semmit sem,csak azt mondták,hogy szedjem tovább a magnéziumot meg pihenjek és házas élet tilalom is van.Ennyi volt.Már 22. hét óta görcsölök,de senki nem foglalkozik vele annyira.Nincs fogadott dokim meg szülésznőm,nem is akarunk fogadni.
2013. márc. 5. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem !

Még van egy kis idő

2013. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Húúú akkor jó ha még nincs leszállva..a sógornőm jól ,,megijesztgetett,,..persze még egy gyereke sincs,de mivel nekem is első baba beültette a bogarat a fülembe,és már kíváncsi voltam,hogy tényleg leszállt-e,mert anyum szerint ha már leszállt,akkor már nemsokára szülni fogok,de nekem még korán lenne.
2013. márc. 5. 15:12
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem 32 hetesen leszállt amúgy és 41 hetesen kellett kierőszakolni belőlem a fiamat :DDD


ilyenekre ne adj...


első voltam...

2013. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor okés..csak tudod anyum idejébe(23 évvel ezelőtt)az idős nénik így állapították meg a kismamáknál,hogy nemsokára szülni fognak,hogy ha lent volt már a hasuk akkor ,,közel,, volt a szülés ideje,és tegnap anyummal beszéltem telefonon és ő mondta,úgyhogy még ő is megijesztett egy kicsit,és ezért tettem már fel itt a kérdésemet.
2013. márc. 5. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem a dokim 29 hetesen befektetett mert 10 percenként keményedtem és a magnézium infúzió után mikor már kiengedtek zuhanyozni a hasam leszállt, egyértelműen. A mellem és a pocakom közé simán befért a tenyerem. Akkor azt hittem hogy napok kérdése és vége a dalnak, mert már volt egy koraszülésem 33hétre jött a lányom és akkor volt annyira lent a hasam. De hála a sok kórházi fekvésnek és a rengeteg infúziónak és Istennek persze, 40+2 hétre szültem meg a fiamat.

Szóval ha le is van szállva a hasad majd visszamegy, mint nekem, hol fent hol lent volt a 29.héttől.

2013. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen de szerintem az hogy közel van ott is heteket jelentett, eleve sokan akkor vették észre hogy terhesek mikor megmozdult a gyerek...szóval gőzük nem volt mikor fogant a gyerek :DDDD
2013. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs leszállva! A jóslófájások pedig természetesek ilyenkor!
2013. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A sógórnőd talán direkt gonoszkodik!
2013. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!