Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+3 hetes vagyok, de a babám...

38+3 hetes vagyok, de a babám még nincs beékelődve. így szülhetek simán?

Figyelt kérdés
már régóta fejvégű a fekvése,de nem ékelődött még be

2013. márc. 5. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak elkeseríteni de már nem fog befordulni. Ha farral még ha engedik is(baba épsége a tét), bátor vagy.
2013. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a befordulás és a beékelődés teljesen mást jelent!


direkt írtam,h ne legyen félreértés h már régóta fejvégű azaz be van fordulva,de a feje még nem ékelődött be

2013. márc. 5. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pedig beékelődést akartam írni. Esetleg az orvos segít.
2013. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem faros
2013. márc. 5. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, már bármikor beékelődhet. Észre fogod venni, mert az egész hasad kicsit lejjebb fog csúszni. Ettől még simán szülhetsz természetes úton, ne parázz ezen. Sőt még azt sem mondanám, hogy rá fog húzni a pici, mert tényleg bármikor elindulhat a folyamat!
2013. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a szülőszobán fog beékelődni! Nyugodtan szülhetsz simán, attól, hogy most még nem ékelődött be.
2013. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!