Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesek! Hány kilót híztato...

18 hetesek! Hány kilót híztatok eddig? És hányról indultatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 09:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok! Én 59-ről indultam, és eddig 5 kg plusznál tartok. Pedig nagyon vigyázok...
2013. márc. 8. 11:21
 12/16 anonim ***** válasza:

3as vagyok! Azért ezt sok minden befolyásolja, nekem pl. 3-4 naponta eltérés van a mérlegelések között, pl. valamelyik nap mértem magam és majdnem 105 volt, ma reggel meg ivás, evés nélkül nagyvécé után már csak 104 volt kereken..

Sajnos én vizes is vagyok, már az elejétől szóval azért is írtam, hogy 12 hétig szinte semmit se híztam, mert az igaz hogy 100-az indultam, de a teszt utáni napon már 101,5 voltam, mert bevizesedtem és azt tartottam is úgy a 12. hétig...

Nyugodj meg, szerintem ezt nem lehet dekára pontosan követni és amúgy is minden nő más, Te pedig egyáltalán nem vagy túlsúlyos, hogy ilyenen kellene aggódnod! Persze nem lenne jó, ha 20 kg-t híznál, de nem hiszem, hogy ez így lesz! :)


19hkm

2013. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53mal kezdtem, most 60kg vagyok.
2013. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 18 hetes leszek holnap még nem híztam. Az első 3 hónapban 65kg-ról indultam és utána lement a súlyom 61.5re és azt tartom is most. Igaz tornázok sokat megyek dolgozok és az első gyermekemet nevelgetem és utána is rohangálok. :D

Néha nekem is szokott 62.5 re felmenni na de akkor egy pár napig nem tudtam nagy wc-re menni. Amint ezen túl vagyok másnapra rendeződik. Ha gondolod írj rám és elmondom én miket eszek hátha tudok segíteni. Igaz hangsúlyoznom kell egy hónapja lassan semmi más nem kell csak a zöldség gyümölcs és husi. Gyakorlatilag édes dolgokat nem eszem mert nem kívánom. :(

2013. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én 48 kg-mal kezdtem, de ahhoz képest elég magas is vagyok, a védőnőm azt mondta, h ezzel alultápláltnak számítottam, azaz mínusszal kezdtem. az első 2 hónapban én a vasszöget is meg tudtam volna enni, emberben még nem tűnt el annyi kaja mint bennem. most 20 hetes vagyok és 54 kg. már nem eszem irdatlanul sokat, csak simán sokat.
2013. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
18 hetesen 5kg-nál jártam,most 23 hetes vagyok és7 kg-nál tartok,82-ről indultam.
2013. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!