Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen fülcseppet használta...

Ti milyen fülcseppet használtatok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Be van gyulladva a füled?

Én 7 hetes terhes voltam,mikor jó kis középfülgyulladásom lett,marha jó volt,úgy fájt a fülem,hogy a falat kapartam tőle...nekem Otosporin fülcseppet írt fel a doki, meg Ospen antibiotokumot,de azt nem szedtem be. Egy hét alatt helyrejöttem a fülcsepptől.

2013. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg vagyok fázva meg be van dugulva a fülem meg picit fáj is,ja meg alig hallok. Nekem ciloxan cseppet irt fel semmi mást. Bár még a fülcseppet is félve használom félek hogy árt a babának.
2013. márc. 6. 14:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Otosporin fülcseppet nem is ajánlott alkalmazni az van a betegtájékoztatojára irva.
2013. márc. 6. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen én is megijedtem,mikor olvastam a betegtájékoztatót,de felhívtam a dokimat,aki azt mondta,hogy cseppentsem nyugodtan, mert a fülcsepp nem szívódik fel a szervezetben,nem kerül be a véráramba,így nem árt a babának...ami valószínű,hogy így is van,mert a kisfiam már 7 hónapos és semmi baja :-)

Első voltam

2013. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az jo ezzel most megnyugtattál köszi :)
2013. márc. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!