Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pénteken jött meg a menstruációm,tegnap és tegnapelőtt még volt barnás folyás,ma már semmi.Ma lefeküdtem a barátommal és amikor a végén kivette,akkor vettünk észre,hogy az óvszer teljesen bennem maradt és kifolyt minden.Szerencsére könnyen kivettük,de eléggé fent volt,annál feljebb biztos nem jutott sperma,de ugye amikor kivette,akkor kifolyt belőle(az óvszerből). Nem tudom mit csináljak. Olvastam,hogy a 72 órás tablettát csak receptre adják ki,gondolom szülő is kell a kivizsgáláshoz. 17 évesek vagyunk..
2013. márc. 7. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ennyi idős vagy és nem tanítottak meg dolgokra? az ilyentől kiakadok

milyen hosszú a ciklusod? a netet nem csak erre kell használni, hanem tanulni és utána nézni is lehet

miért nem beszélsz anyukáddal,

mindenki ezzel a 72 órás tablettával jön, fogalmuk nincs miket okoz a szervezetben, drasztikus változásokat

én ismerem magam, nekem nem kell,

remélem Te is ismerd Magadat, N

2013. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
általában 30 naponként szokott megjönni.
2013. márc. 7. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Egy hónap múlva kiderül (ha addig nem iratsz fel tablettát). De lehet, hogy az abortusz még cikibb, nem?
2013. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem attól számít, hogy milyen messzire ment a sperma. A spermák olyan kis fürgék, hogy a bemenettől is el tudnak jutni ahova csak akarnak. Szép is lenne, ha csak a nagy dákóval rendelkező pasik tudnának gyereket csinálni, mert azok beljebb tudják ültetni a magjaikat.

Ha 30naposak a ciklusaid, akkor kb. a 16. napon ovulálsz, de ebben nem szabad reménykedni a baj megtörténhet mind a 30 nap alatt, ha más módszerekkel, babonákkal számolsz. pl.: Jónást naptár, stb.

2013. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!