Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a hólyagot sokszor...

Akinek a hólyagot sokszor rugdossa a kicsi ti is ilyet éreztek?

Figyelt kérdés
nagyon lent érzem a mocorgást és utána közvetlen vissza kell tartsam a vizeletet mert mintha rögtön bepisilek és wc után is közvetlen van hogy vissza kell menjek mert ugyanez van sőt van hogy azt érzem hogy folyik is egy kicsi ,második babám de teljesen tapasztalatlan vagyok mert a kislánnyal nem volt ilyen :-)))nem hiába mondják hogy nincs 2 egyforma terhesség .
2013. márc. 8. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

igen nekem is ugyanez van és nekem is 2. babám:)

ja,és nekem is eu teljesen új dolog.

te hány hetes vagy?én 39

2013. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 22 hetes vagyok néha kicsit beparázok ettől de már kipróbáltam papírzsepivel is így megnyugodtam csak maga az érzés nem voltam vele tisztába hogy ez most tényleg a hólyag rugdosása vagy mástól van :-))))
2013. márc. 8. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Naponta 20x pisilek, de én is van hogy 3x 10 perc alatt!

Éjjel is minimum 5 x kelek!

Multhéten megfáztam, nem egyszer köhögés él beisiltem!

Minap voltam 4d uh-on, ott mondták faros a baba, a hólyagomon ül, ezért a gyakori pisilés!

2013. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor tapos a fiam a hólyagomon,és mindíg úgyérzem pisilnem kell,de alig jön pár csepp...

Nekem hál istennek nincsen vizelet tartási gondom emiatt.


23 hkm

2013. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ez bizony normális, nekem ikreim lesznek, kész mennyország amikor lent tapos az egyik a másik meg oldalt rugdos, rug egyet és már menni is kell sokszor azt hiszem nem érek el a mosdóig
2013. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs két egyforma terhesség, de én ilyet mindegyikkel éreztem.
2013. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!