Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex után kb hány nap múlva,...

Szex után kb hány nap múlva, , érezhető, , ha valaki terhes?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a menstruáció kimaradása szokokott lenni az elsö jel
2013. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem elég sokára jön még meg. Kb egy hónap múlva. Ha esetleg akkor derülne ki, nem lesz még késő?
2013. márc. 9. 09:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Normál esetben havonta jön a menzesz.. mensi alatt szeretkeztetek? A teherbeesés esélye nagyon kicsi ilyenkor.


Mihez képest késő?


Ha az együttlét ovulációkor történik, akkor is legkorábban 2 hét múlva mutatja ki teszt.

2013. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Menzesz után kb 10 nappal.
2013. márc. 9. 10:00
 5/13 A kérdező kommentje:
És előző hónapban kétszer jött meg.
2013. márc. 9. 10:01
 6/13 anonim ***** válasza:

én 6 hetes terhesen éreztem, hogy terhes vagyok, mert akkor kezdtem el hányni.

ezen kívül és a menzi kimaradásán kívül semmit sem éreztem.

14 hkm

2013. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kellene orvoshoz menned, ha ilyen összevissza időpontokban jön meg a vérzésed? Normális ciklusnál a következő vérzés kimaradása szokott az első gyanús jel lenni. De egyéni érzékenységtől függően, van aki már pár nappal a fogantatás után érez enyhe alhasi fájdalmat, petefészek környéki szúrkálást, mellfeszülést...stb.

Mihez képest lenne késő egy hónap múlva észrevenni a terhességet? Ha nem akarod megtartani, a 12. hétig legálisan megszakíttathatod. Ha szeretnétek babát, akkor még időben leszel ahhoz, hogy orvoshoz menj. Ilyenkor ő is csak annyit tud megállapítani, hogy a terhességed él-e, és rendben fejlődik-e?

2013. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok gyereket.

Egyébként most történt először, hogy kétszer jött meg a hónapban de elég stresszes hónapom volt.

2013. márc. 9. 10:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki szex után megérzi, hogy terhes, de ez ritka. Általában 2-3 hét múlva kezdődnek a tünetek.
2013. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha mensi után 10 nappal történt az aktus, és egy hónap múlva várod a következő vérzésedet, azért az sem normális, mert testvérek között is 40 napos ciklus minimum. Ez nagyon hosszú, ezért kérdeztem az orvost. De lehet, hogy én értek félre valamit.
2013. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!