Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esetleges vetélés esetén...

Esetleges vetélés esetén mennyi idö, mire halványabb lesz a teszt? Vagy esetleg nem jelez terhességet? és mi látszik amikor távozik a magzat? Hogy néz ki? 7. terhességi hét

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
En ennyi idősen vetéltem el, de nem volt vérzés és fájdalom. Egyszerűen felszívódott, vagy nem is fejlődött, nem tudni. Egyik héten még látták nyomát, a következőn már nem. De a standard leírás szerint erős vérzéssel és hasi görcsökkel jár. A teszt azonban még hetekig pozitív maradhat, a hormon lassan ürül.
2013. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem felszívodott a babám. a teszt még egy ideig pozitív volt vetélés után, de 3-4nappal a vérzés kezdete után már halvány volt, viszont pár hét múlva még mindig halványan látszódott a 2. csík is.

most újra várandós vagyok :)

14 hkm

2013. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vérzek 1 hete,az orvos hétfön fogad. görcseim nincsenek,de vérzek ,majdnem mint egy gyengébb mensikor. félek hogy elment a babám
2013. márc. 9. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

én 6 hetes múltam, mikor elkezdtem vérezni. semmi görcs, csak enyhe vérzés. de akkor már az uh-on nem láttak semmit.

ismerek olyat, aki iszonyúan vérzett és megmaradt a babája! tehát nem biztos, hogy elvetéltél!

én mondjuk azonnal mentem a kórházba, nem vártam 1 percet se!!! szerintem menj be a kórházba, ott mindig fogadnak, főleg ha egy kismama vérzik! rögtön uh-ra küldtek és egy doki is megvizsgált.

2013. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
voltam már,persze. ki kell várni annyit mondtak
2013. márc. 9. 11:48
 6/9 anonim ***** válasza:
és mit mondtak? csináltak uh-ot? mit láttak?
2013. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
látszott "valami" de még nagyon korai volt,a vérteszt igazolta a terhességet. hétfön megyek uh-ra addigra meglesz avéreredmény,amiben a hormonszinteket ellenörzik. a mellfájásom tegnap ota megszünt,nem tudom ez jelent e valamit
2013. márc. 9. 12:49
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem ilyenkor csak 4 mm-es felritkulást láttak. azt mondták, biztos korai még a terhesség, de tudtam, hogy nem az, hiszen ilyenkor már szívhangnak kéne lennie.

nekem akkor azt mondta a doki,hogy szedjek magne b6-ot és szigorú ágynyugalom.

bár én tudtam, hogy elment a baba, azért betartottam.

a mellfeszülés nekem is elmúlt, sőt a doki is erre kérdezett rá rögtön, mikor mentem hozzá.

azért drukkolok, hogy nálad minden rendben legyen!!!!


én 4 hónapra rá újra teherbe estem, s most már 14 hetes vagyok! fel a fejjel!

2013. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Voltál orvosnál? Mondott valamit? Minden rendben veled?
2013. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!