Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farokcsont körüli fájdalom...

Farokcsont körüli fájdalom mitől lehet? 22hkm

Figyelt kérdés
Néhány napja érzetem elöszőr, de csak enyhén. Most pár perce már elég kellemetlenül fáj!
2013. márc. 9. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Alig bírtam lezuhanyozni is, már az egész hasam alja fáj, kicsit olyan felfázás szerűen. összerágtam 2 magnerotot.
2013. márc. 9. 21:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hat sok mindentol kenyelmetlen ules,allas... Ha elkezdotott surun fogsz talalkozni az erzessel szerintem. Mondjuk en ma eleg sokat ultem Nem tul jo szeken es most fekvesbol csak ugy tudtam felulni hogy a ferjem segitett...ne igy legyen de nekem a 20. Heten kezdodott azota is elojon.neha napokig semmi majd ugy faj hogy fel napot kell hogy pihenjek. 26hetes km
2013. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Szia.Nekem is a 22. héttől fájdogál a fenekem feletti csont,és engem megijesztgettek azzal,hogy az nem jó,nehogy koraszüljek.Az ilyen jelekre nem árt odafigyelned,ugyanis én keményedek is a 22. hét óta meg görcsölni is szoktam,és nekem a leletemre(amikor voltam ezzel ügyeleten)azt írták,hogy veszélyeztetett vagyok.Az orvos szigorú kíméletre intett,és napi 3x1 szem magnerotot kellett szednem,ja és a házas élet tilalom is életbe lépett ekkortól.Mára már a lapockáim is fájnak,és már néha elég erősek a görcseim,ezért megemeltem a magnerot adagját napi 3x2-re,mert lehet,hogy nekem már kisebb jóslófájásaim vannak.Figyelj oda a keményedésre,meg a görcsökre,meg az ilyen fájdalmakra,mert ez lehet koraszülés jele.Ilyenkor inkább te is emeld meg a magnerot adagját vagy 2-3 szemmel és feküdj le amilyen hamar csak lehet,mert gondolom nem szeretnéd,hogy baj legyen.Kicsit pihenj többet mint eddig,ne erőltesd meg magad!!!

Gondtalan babavárást kívánok :)


31+4 hkm

2013. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 20. hét körül kezdődött, az volt az első ízületi fájdalmam, majd jött szépen a többi. Ilyenkor a hormonoktól fellazulnak az ízületeink, ennek fő célja a medencénk tágulása, a szülés könnyítése - ennek következménye a kacsázó/pingvinező járás. A medence körüli ízületeken kívül nálam főleg a térdem érintett: úgy megyek, mint aki be van rúgva, hajlik ki alólam; az ujjaim kb. a 26. héttől fájnak és dagadnak, néha fáj a csuklóm is, elvétve pedig a könyököm és a bokám. A legutóbbi szerzemény a 27. heti szeméremcsont fájdalom - eddig ez viszi a pálmát. Azt vettem észre, hogy - a kézdagadástól eltekintve - valóban a túlterhelés okozza a legtöbb panaszomat: sok ülés - farkcsont, sok gyaloglás - szeméremcsont, stb.
2013. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy pontosan mi okozza, azt nem tudom megmondani, de terhesség alatt gyakori a farokcsont fájdalma.
2013. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

O, már azt hittem be képzelem, de már többedik alkalom, mondom rakeresek.


Bár én csak a 10. Hétbe vagyok, de jó látni h nem hulyultem meg.

2023. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!