Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után hányadik ciklusba...

Vetélés után hányadik ciklusban sikerült újra teherbe esned?

Figyelt kérdés
Életem első terhessége vetéléssel végződött (6. hét), de legalább annyit megtudtam, hogy lehetek terhes, mert még sosem sikerült, pedig már 35 vagyok. Mire számíthatok ezek után? A tapasztalatokat megköszönöm.
2013. márc. 10. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél év után kezdtünk próbálkozni,és újabb fél év múlva sikerült.
2013. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 31 évesen vetéltem el 6 hetes terhességel, rá 2 mensire újból megfogantam és lett egy problémamentes terhességem. senki nem mondta, hogy várjuk fél évet, a pozi teszt után 2 nappal elkezdtem barnázni majd vérezni, dokinál nem is voltam, mert a férjem legyintet, hogy á nem is voltál terhes és kapkodjam magam mert lekésünk a karácsonyi vacsoráról. utólag már terhesen kiderült miért vetéltem el 2 hónapja, mert pajzsmirgy alulműködésem van, gyorsan kezelés alá kerültem, különben ezt a terhességet is elveszíthettem volna. szóval nem árt egy vérvizsgálat, lehet nálad is hasonló gond van, köztudott, hogy a pajzsmirigy problémák meddőséget okoznak! sok sikert
2013. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
December 31-én volt 5 hetesen egy spontán vetélésem, most vagyok 5+3 hetes :)
2013. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban volt vetélésem 6 hetesen, augusztusban megfogant a pici, aki májusban fog születni :-)
2013. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem november végén volt egy vetélésem.december elején csinàltàk a mütétet.első mensim feb.1én volt.és most megint babàt vàrok.remélem minden rendben lesz.ez a 3.terhességem.de eddig mindig elvetéltem.azt hozzà teszem hogy teljesen egèszséges vagyok és a babâk sem voltak soha betegek.

2013. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vetélés után lett egy mensi, addig ugye nem lehetett szex... A vetélés utáni első mensim volt az utolsó, mert rögtön terhes maradtam. Sok sikert neked!
2013. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem nov.09 én volt a műtét, és három hónapot javasolt a doki, tehát ezt kivártuk és utána a második hónapban összejött tehát március közepe felé.
2013. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont mint a 4-es válaszoló.

Tavaly májusban 6 hetesen elvetéltem.Utána 3 hónapot várnunk kellett,augusztusban terhes lettem,májusra várjuk....:)

2013. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vetélés előtt 2 évig próbálkoztunk.

a vetélés után viszont 4 hónappal már újra pozitív lett a terhesteszt :)

14 hkm

2013. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. 2 hónapig nem szabad próbálkoznunk. Már 3 éve várjuk, hogy sikerüljön, persze nem tétlenül, mert dokihoz is járok, neki köszönhetően jött össze a baba. Sajnos nem maradt velünk, nagyon megvisel.
2013. márc. 18. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!