Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 03, 08 kellett volna menstruál...

Velcz Csaba kérdése:

03, 08 kellett volna menstruálnom de semmi, szombaton épp egy kis rózsaszín váladék volt de azóta semmi. A melleim nagyon feszülnek. Várandóság szóba jöhet?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hányingerem van 1 hete de csak öklendezem se kávézni se cigizni nem tudok,szombaton olyan rosszul voltam a sok hányingertől hogy az ügyeleten kötöttem ki az uh nem láttak semmit csak hogy 12mm a méhnyálkahártya és hogy megvan vastagodva teszt szombaton neg .volt.lehet esélyünk babára vagy már nem .A testhőm 37.3 reggel 36.9 volt.köszönöm a válaszokat előre is
2013. márc. 10. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Lehet kicsit később fogant a baba és ezért nem lehetett látni. Vagy ha nem a legjobb a gép akkor is előfordulhat, hogy nem látják. Pár nap múlva tesztelj újból ha nem jönne meg. Nekem a teszt a menszi elmaradástól számított 1 héten belül mutatta ki.
2013. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor várok türelemmel.szépnapot
2013. márc. 10. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez még bizony lehet terhesség, sőt én nagyon is valószínűnek tartom, hogy az. Az uh még korai volt, ilyenkor még tényleg nem látszódik semmi. Nekem is nézték nagyon korai szakaszban, de akkor csak 11mm-es méhnyálkahártyát láttak, később látszódott csak a petezsák. Tesztet pár nap múlva csinálj.
2013. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűnek tűnik a terhesség. Nem csináltál még tesztet?
2013. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szombaton vagyis tegnap teszteltem és negatív volt.
2013. márc. 10. 13:29
 6/6 A kérdező kommentje:
A folyamatos hányinger enyhítésére esetleg valami ,a B6 vitamin nem nagyon hatásos jellenleg
2013. márc. 10. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!