Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyiért vállal szülést Dr....

Mennyiért vállal szülést Dr. Hamvas Ferenc?

Figyelt kérdés

Sajnos árlistát sehol nem találok, 2x voltam nála, hihetetlen de elfelejtettem megkérdezni.

Nagyon remélem, nem csillagászati ára lesz:(


2013. márc. 10. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ő Pesti doki, ugye? A Szent IStvánban van? Én is néztem a honlapját, és nagyon jónak tűnik.
2013. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, pesti a doki! Valóban nagyon kedves, ės odafigyelő! Csak kiváncsi lennék az árakra.:))
2013. márc. 12. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Első voltam, sajnos azt nem tudom. Szerintem ilyet nem is lehet kitenni árlistába. Gondolom olyan 100 ezer körül lehet. Meg azt is tudom, hogy Ő konkrétan egy szülésznővel dolgozik és nem lehet választani. Szerintem korrekt árai vannak egyébként, hogy kontrollra nem kér olyan sokat, mint első alkalommal. Korrekt ember. Mondjuk én is Őt válsztanám, majd megyek hozzá, csak azt nem tudom, hogy császár után vállal-e rendes szülést nekem ez lesz a döntő nála, mert igazán sok jót hallottam róla.
2013. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam nála és ennyi elég volt, hogy kiderítse azt, amire számtalan nőgyógyász 4 év alatt nem tudott rájönni, hogy mitől vagyok folyamatosan felfázva. Nagyon hálás vagyok neki és én is úgy tervezem, hogy nála fogok majd egyszer szülni!:) Ne haragudj, hogy nem tudtam érdemben válaszolni, de azt is el tudom képzelni, hogy konkrétan nem is fog pénzt kérni, nekem sem került egy forintomba sem, hogy vizelet és vérvizsgálatot csináltatott.:) Azt nézte, hogy hogy tudok a leggazdaságosabban kijönni, úgyhogy nagyon korrekt. Megtennéd, hogy ha megtudod az árat, akkor megírod nekem?:) Még egyszer bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam!
2013. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

normális orvos ilyent nem mond meg....ha 10 ezer egy vizsgálat akkor 100 ezer a szülés...nálunk így szokás

pl nálunk a főorvosnál 20 ezer a vizsgálat ő konkrétan meg mondta,hogy 200 ezer a szülés

2013. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor a te dokid utolsó nem normális???:))mert megmondta hogy mennyi???
2013. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ő nem az én dokim egy ismerősé ja és volt pofája még akkor is pénz kérni tőle amikor bekellet feküdni a kórházba neki....

az én dokim azt mondta annyint amennyit gondolunk :)

2013. márc. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

nagy csalódás ez az orvos! a nagy alternatív ezoterikus maszlag mögött egy pénzéhes orvos áll. egyáltalán nem mondható szimpatikusan ha egy doktor a terhességed félidejében közli veled mindenféle előzetes nélkül h mennyit kell adnod neki..ezt minden orvosnak diszkréten kellene kezelnie, mert elviekben ez nem jár..ez kőkeményen láthatatlan jövedelem, ami a kis zsebébe fog vándorolni, és amiből egy fillért sem adózik. tehát ha csak 20 ezret kap, az is 100%-ban a zsebében marad és tulajdonképpen "ajándék". arról nem beszélve hogy minden kismama tisztában van ezzel a résszel, és illik megvárni míg a páciens hozza szóba, hogy hogyan készüljön. úgyhogy gusztustalan a dr úr, arról nem beszélve hogy nem ma kezdte a pályát, tehát nyilván nem kenyérre kell neki...

mivel nem friss a topik, remélem valakinek majd hasznos lehet ez a bejegyzés még róla!

2014. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozás ide vagy oda, de sajnos én is nagyot csalódtam ebben az orvosban. Pénzügyileg az egy dolog, de emberileg és részben szakmailag is sajnos...:( Valószínűleg problémamentes terhességnél ez nem feltétlenül bukik ki.
2014. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én vagyok a kérdező! Igaz, már 3 hónapos a kislányom, de úgy döntöttem nem nála szeretnék szülni! Amit leírtatok, úgy van! Egy kapzsi, nulla tudású ember, aki rengeteg pénzt zsebel be és állandóan az ő szemléleteit meséli azt az ezoterikus hülyeséget! Nálam akkor telt be a pohár amikor momdta, hogy csütörtök menjek a leletért, mikor oda mentem 3-4 percet voltam bent , közölte:még nincs kész! Ekkor is elfogadta a 15.000ft-ot! Utána másnapra kellett volna menni, és azt is kifizetni! Ez Dr. Hamvas Pénznyelő Ferenc!
2014. jan. 3. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!