Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok35h. Kismamak? En...

Hogy vagytok35h. Kismamak? En most kezdem a 35 hetemet es nagyon surun jarok wc-re, gondolom, mert egyre jobban nyomja a vizholyagomat.

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is 35 hetes vagyok, és én is állandóan pisilni :) járok. Esténként nagyon aktív a kisfiam, szó szerint hullámzik a hasam, kirúgja a bordámat. Ja és mivel már befordult, nem egyszerűen nyomja a hólyagomat...ugrál rajta. Én a 3dikon lakom, és már lépcsőzni alig bírok. Mi lesz késöbb?
2009. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én is ma töltöttem a 35.ik hetem. Regggel olyan jó volt,hogy egy picit hűvösebb volt, de most itt nálunk megint olyan fülledt idő van.pisilni én is elég sokat járok, illetve nekem mostanában a nagy wczés is könnyebb, bizti nyomja a picur.A bordáimat imádja rúgdosni,de ha így jó neki, ám legyen.

További boldog babavárást Nektek!!

2009. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vízhólyagodat nyomja?? :)) talán a húgyhólyagot nem? :)

Én is 35 hetes vagyok de már alig bírok menni (második baba) az elsővel még ilyenkor simán futottam-jöttem mentem...mostmeg mint egy nyugdíjas úgy közlekedek...Nekem nincs vizelési problémám de sztem csak azért mert még mindig harántba van :(

Viszont cserébe éjjel is ég a gyomrom és alig bírok aludni rendesen.

Kitartás már nincs sok hátra :)

2009. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja,igen,bocs,hugyholyag:)amugy en is rosszul alszom,hol a gyomoreges miatt,hol azert mert annyira izgulok a szules miatt,mert van meg par dolog amit el kellene intezni meg addig,mert hat az elet attol meg nem all meg,mert en szulok:)koszi a commenteket.egyebkent a gyomoreges nalam is nagyon fajdalmas,sokszor ugy erzem mintha forro parazsat tartananak rajta de csak azon az egy pici helyen,nem is tudom meik a rosszabb a labfajas vagy ez:(
2009. szept. 17. 07:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!