Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismami vagyok, de...

20 hetes kismami vagyok, de még nem érzem őt! Az első baba, na meg van is egy kis súlyfelesleg rajtam! Más is volt így? Pedig már annyira várom!

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Feküdj a hátadra, lazítsd el a hasadat, nézd a TV-t, vagy olvass, kapcsolódj ki és akkor érezni fogod. Olyan, mintha a beleid mozognának először, de azután egyre erősebbek lesznek majd a mozgások. Türelem:) Én a másodikat várom, a 13. hétben vagyok és már érzem:)
2009. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 hetesen éreztem először a babát, 100 kg felett kezdtem a terhességet. Mi úgy vettük észre először, hogy a TV távirányítóját a pocimra tettem és azt figyeltük, olyan aranyosan mozgott. Akkor még érezni nem éreztem, csak rá másfél hetére.

36+4 hetes kismami

2009. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en 35 h.km.vagyok,62kg-val kezdtem,de nyugi ahogy a tobbiek is irtak,csak lazits,amugy a szomszedom is 20 hetes korul van es o is a napokban erezte eloszor,en is es o is ugy voltunk vele,hogy arra gondoltam"jajj vajon mit kell erezzek?",nagyon koncentraltam,aztan amikor meg mozdult rajottem,hogy egyaltalan nem kell,mert olyan nincs,hogy ne erezd,a szomszedom ugyanigy volt vele,csak nyugi:)kellemes babavarast!
2009. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 19 hetesen éreztem először,nálunk ez a szám nagyon bűvös és nagyon de nagyon tradicionális:D

Mi a párommal épp az Egy boltkóros naplóját néztük,én a párom ölében pihentettem bukóm,amikor berúgott a kiscsaj:DAkkor még nemtudtuk a nemét,én mondtam Manómnak,hogy nézd meg,tuti kiscsaj ,hát melyik pasi rúgna pont egy csajos film közben:DIgazam is lett:)

2009. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a túlsúly nem mérvadó, hiszen a háj az izmok felett van, a baba meg alatta. A súlyfelesleg szerintem csak azt befolyásolhatja, hogy apuci mikor érzi meg. Én is 100 kg felett vagyok, a 17 héten éreztem először igazából. Tapasztalatból mondom, ja, és első babám nekem is.
2009. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor mozgott a baba? Súly és semmi nem függ össze
2023. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!