Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már biztosra vehetem, hogy...

Már biztosra vehetem, hogy babát várok 3 pozitiv teszt után?

Figyelt kérdés

Számitásaim szerint ma vagyok 5 hetes. Mikor menjek orvoshoz?

Annyira szeretném szétkűrtölni a világnak :)



2013. márc. 10. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd akkor vedd biztosra, ha a doki is megerősíti. De szerintem azért örülhetsz már :-) Dokihoz egy, két hét múlva menj, akkor már látszódnia kell szépen mindennek. Ha bármi gond van, akkor természetesen menj előbb.
2013. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
1 pozitív teszt után is biztos volt már :) viszont az első 12 hétben elég nagy a kockázata annak hogy valamilyen ok miatt elhal, ezért addig nem javaslom a világgá kürtölést. De legalábbis az első orvosi vizsgálatot várd meg, mert ott megmondják hogy jó helyen van-e, stb. 7-8 hetesen érdemes először menni ha nincs panaszod, mert akkor már lesz szívhang is.
2013. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEm fog elhalni, ilyenre ne is gondolj! Sok boldogásgot!
2013. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egészen biztosra veheted! Úgy 2 hét múlva menj dokihoz, addig pedig no para!
2013. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Még izgulni sem merek :) Hihetetlen, hogy végre sikerült.

Jól érzem magam, semmi különösebb panaszom, leszámitva a cicifájást és a gyomorműködésemet (böfögés és kicsi hányinger). Azért lesem a tisztaságimat, mert állandóan azt hiszem meg akar jönni, olyan erős vizes folyásom van, de nem fáj semmim (kikopogom).

Optimista vagyok és megpróbálok semmi rosszra nem gondolni.

Akkor jövő héten már kérek időpontot, aztán úgy is csak 2 hét múlva kapok. Csak győzzem kivárni :)

2013. márc. 10. 19:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a 7-8. hetet az utolsó menstruáció alapján számoljam? Mármint a szivhangot akkor lehet hallani? Mert ugye a menzesz szerint vagyok 5 hetes, dehát tudjuk hogy a peteérés kb a 14-ik nap körül volt.
2013. márc. 10. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó menzesz alapján számolják. Sok boldogságot. Elvileg a 6. héten már van szívhang.
2013. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. márc. 11. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!