Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kell az utolsó...

Hányadik héten kell az utolsó laborvizsgálatra menni? (vérvétel, vizelet)

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

32 hetesen van az utolsó labor.

Sok sikert!

2009. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia. Nekem is valahogy 32 hetesen volt. Elvileg. Holnap megyek dokihoz, majd kiderül hogy kell-e még menni.

Minden jót kívánok!

36 hetes kismami

2009. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a 28. héten voltam legutóbb, most 36 hetes vagyok, és a dokim most küld újra. Eddig minden rendben volt, minden vizsgálatra elmentem, furcsa, hogy nem küldtek a 32. héten.
2009. szept. 14. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Veszprémi vagyok, nekem is van a 36. héten vérvétel. 32.hétben nem volt, csak UH, 26 hetesen volt a terheléses vérvétel, akkor néztek mindent, olyan nagylaborféle volt....
2009. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem most 37 hetesen lesz az utolsó vérvétel és laborvizsgálat.
2009. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hello, nekem is a 37 héten kell mennem az utolsóra. Már annyira elegem van a sok szuriból. 35 hetes km.
2009. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászati protokol alapján, 32 hetesen UH van, és 36-37 hetesen van az utolsó nagylabor, anti test ellenőrzéssel, teljes vizelet vizsgálattal és alltalában ekkor van a leoltás is (hüvelyváladék vizsgálat, kenetminta alapján, hogy bizonyos fertőzéseket kizárjanak, amik ellenjavaltá teszik a hüvelyiszülést és császármetszést indikálnak). Úgyhogy az orvosod a legideálisabb időpontban küld el ezekre a vizsgálatokra.
2009. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 36hetesen voltam az "utolsó" vérvételen, egyben a kenetmintát is le kellett adni a laborban. De szüléskor is vesznek vért, meg szülés után is, szóval a kórházban még vár ránk pár vérvétel.


38hetes pocis

2009. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!