Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb név? Maja, Lili vagy Molli?

Figyelt kérdés
4 hét múlva szülök és még nem tudtam dönteni. Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 14. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az en kislanyomat Lillanak foglyak hivni,szerntem nagyon szep nev,Lili,Lilla,Lilu,jol cseng,de mi a vezetekneve?35h.km:)
2009. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Amore ***** válasza:
80%
Szerintem a legszebb ezek a nevek közül a Maja.:) Bár én elfogult vagyok mert a növérem lányát is igy hivják!
2009. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A három közül nekem a Molli tetszik leginkább :)
2009. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rágódtam a lányneveken, ezek bennem is felmerültek, de amikor másokat kérdeztem Mollival kapcsolatban egyből azt mondták hogy Molli névről a tehén jutna eszükbe, így azt kizártam mert sajnos tényleg ezek után már nekem is ez jutott róla eszembe, sztem a 3 közül a legszebb a LILI!!!!
2009. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is a Molli jön be leginkább:)

Maja és Lili olyan sok van:)

2009. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi is 4 hét múlvára várjuk a kislányunkat :) Molli lesz :)
2009. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a környezetemben pont most született egy Maja és egy Molli is! Nehéz döntés, mert mind a 3 név nagyon aranyos. Talán egy picit a Lili fele hajlok.

Próbáld meg úgy eldönteni, hogy elképzelsz egy szitut, hogy éppen nevén szólítod a lányod és figyeld meg hogy melyik jön előbb a szádra, vagy melyik áll szerinted közelebb a lányodhoz. Hátha ez segít. :)

2009. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A vezetéknév Bakró. Az apukának a Maja tetszik, A családnak a Lili, nekem meg leginkább a Molli.
2009. szept. 14. 11:01
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
És szerintetek amikor felnő melyikkel nem néznek majd rá furcsán? Mert élete nagy részében felnőtt lesz, nem aranyos kislány. Szerintem ezt is érdemes figyelembe venni.
2009. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Lili tetszik de lehet azert mert a mi kislanyunk neve Lilly-Anna lesz.
2009. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!