Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr. Tolnay...

Mi a véleményetek Dr. Tolnay Lajosról a Délpesti kórházba van. Van aki nála szült? Milyen volt szülés közbe? Időben odaért? Mennyit kért a szülésért, stb. Szeretném felfogadni orvosomnak de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem nála szültem, de évek óta ismerem.

Korrekt, becsületes.

A barátnőm nála szült, teljesen meg volt vele elégedve.

Nála nincs olyan hogy szülési tarifa annyit adsz amennyit tudsz.

2009. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, én nála szültem most 11-én és nagyon kedves, aranyos és segítőkész...nincs tarifa nála mint általában az orvosoknál, annyit adsz amennyit tudsz...tudok ajánlani hozzá szülésznőt, akivel ő szokott dolgozni, ő is nagyon aranyos kedves és türelmes volt velem...a kórház olyan amilyen...nekem gáz volt...a csecsemősök tényleg segítőkészek, bátran kérdezhetsz tőlük...a nővérek is...A szülésznőt Haászné Csanálosi Editnek hívják...gyors, és könnyű szülést kívánok Neked!
2009. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Tegnap voltam nála és beszéltem vele és felkértem orvosomnak, ugyanazt mondta a tarifáról mint ti, nagyon korrekt orvos szerintem is.Volt, hogy olvastam róla a neten furi dolgokat, ezért voltam határozatlan ez ügybe.
2009. szept. 17. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen is van?
2014. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként hol rendel?
2014. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!