Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok....

8 hetes kismama vagyok. Folyamatos hányingerrel és szédüléssel küzdök. A hasam is állandóan fáj. Mikor fog ez elmúlni?

Figyelt kérdés
5 hetesen kezdődött és nem csak reggel, hanem egész nap tart. Elég stresszes munkaköröm van és én is az vagyok. Lehet ez az oka?
2008. jún. 9. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a 15. hét körül kezd elmúlni. De van akit végig kisér egész terhessége alatt. Van akinek a terhesség vége felé jön vissza. Nagyon változó. Ha stresszes a munkahelyed gyere el táppénzre ha tudsz!
2008. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem sajnos az elő babával a hányás a szülésig tartott.Most a másogik babát várom,és vele is sokat hánytam de a 20 hét környékén megszünt,azóta semmi bajom.Lehetséges hogy kicsit közrejátszik a gyomorideg is ha mész dolgozni.Mert nálam ilyen előfordul ha megyek orvoshoz hogy hányok.üdv 40 hetes kismama
2008. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 5 hetesen kezdődött a hányinger, és egész nap tartott. Most a 9.hétben járok és kezd elmúlni a hányiger, viszont a szédülés most kezdődik.
2008. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!