Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feloldjátok a Magnesii citrici...

Feloldjátok a Magnesii citrici tablettát?

Figyelt kérdés
Vagy egészben nyelitek le? Feloldva jobban felszívódik vajon? Hatásosabb lehet úgy? Már 3x2-t szedek, de még mindig keményedek. Tapasztalatok?
2009. szept. 14. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én magne b6-tal kezdtem. De drágállottam. Kiváltottam a magnesi citricit. és képzeld el a nődokim azt mondta, hogy azért jobb a magne b6, mert a b6 az a vitamin, ami elősegíti a magnézium felszívódását. Így én maradtam a magne b6-nál, vizsont estére beveszek egy magnesii citricumot (nekem por, így feloldom) és mellé rögtön beveszem a multivitaminomat.(ebben van b6)
2009. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy van por is, de rá van írva, a tablettára, hogy össze lehet törni is.
2009. szept. 14. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem zúzom porrá, csak eltöröm 2 darabba.

Második terhességem, és az elsőnél is szednem kellett. akkor a 20.héttől, most meg a 9.től :s

Keményedni keményedtem én is, de nem annyira. Viszont, amikor a 36.héten abbahagytam a szedést, akkor utána már nemis keményedtem.


Minden jót!

2009. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!