Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19mm petezsák, embrió még nem...

19mm petezsák, embrió még nem detektálható? Van remény? Nagyon aggódunk.

Figyelt kérdés

Inszemináció történt a 17.napon.Az inszem utáni 14.napon halvány pozit teszteltem várni kellett.38.napon erős pozi lett a teszt Hcg.123,40--Utolsó mensim első napja január 5.--Ma 70.napja azaz 10.hét.A dokim véleménye:késői baba nyugalom.A múlt héten 15mm petezsákot látott.Ma 19mm petezsákot,embrió még nem detektálható 5hetesnek felel meg.

Ti véleményetek?


2013. márc. 14. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ne aggódj, egy-két hét és lesz szívhang is:) nyugi, ne idegeskedj.
2013. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát, pedig nincs miért aggódnotok! minden a legnagyobb rendben, jó úton haladtok, ez bizony baba lesz. Ne idegeskedj, az nem tesz jót a te állapotodban és ráadásul most nincs is okod rá :)))
2013. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szia.Azon aggódom h.a mensi szerint ma 10.hetes vagyok 70napja volt mensim.

De dokim nyugtatgat.Hogy lehetek így 5-6hetes várandós?Későn fogant?Jövőhét szerdán újra megyek.Igyekszem nyugis lenni.

2013. márc. 14. 17:49
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.Nyugtatgatjuk magunkat.

Elfogadom beletörődöm h.későn fogant.Akkor nem baj nem gond hogy nem látta még benne a babócát?Puszi

2013. márc. 14. 17:51
 5/18 anonim ***** válasza:
az inszeminációhoz nem értek, de feltételezem, h az, h a 17 napon történt csúsztathat rajta egy kicsit. aztán még beágyazódik a baba, stb. szóval ha természetes úton fogantál volna és úgy lenne az utolsó menzesz szerint 10 hetes a terhesség, akkor izgulhatnál, de így szerintem bízz az orvosban, igaz lehet, h valószínűleg később fogant a baba. ha 5 hetes, akkor meg normális a fejlődési szintje,olyan, mint a többi babáé. lazíts, ne csinálj a jó hírből rosszat, mert összességében ez azért nagyon bíztató. egyértelműen elindult valami, reagált a tested, a megszokott mederben zajlik a terhesség, erre kell koncentrálni :)))
2013. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 frászkarikaborsó ***** válasza:
Az jó, hogy nőtt a mérete. Legközelebb szerintem már embrió is lesz benne. Az inszem óta voltatok együtt védekezés nélkül? mert ha igen akkor esélyes hogy akkor fogant és nem az inszeminációkor.
2013. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szia.Köszönöm hogy te is válaszoltál.

Az inszem másnapjától együtt lehettünk.

Nem tudjuk beszélgettük ezt a lehetőséget is párommal.

De azért kellett az inszem mert nem jutottak fel a spermiumok pct házasélet teszt pozi lett.Puszi

2013. márc. 14. 18:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem az első vizsgálaton 10x20 mm-s petezsák volt, szintén üresen. 6+5 hetes voltam ekkor, a doki 5+5-nek mondta. Legközelebb már minden rendben volt, és a 12. hétre az elmaradást is behozta. Szívből remélem, hogy nálatok is így lesz! Szorítok!
2013. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szorítok értetek,hogy minden rendben legyen!
2013. márc. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok,jövőhéten már végre lesz a dokim magánban.Nem tudott ő megnézni tegnap,így azt sztk.-ban néztek meg,jó kis uh.gép előttem volt a monitor láttam én is felfedeztem egyből hasin nézett először,aztán hüvelyin is látszódott a petezsákocska.Magyarázta a dokinő h.látom ez meg itt húgyhólyag tele van-mondom:Tudom a kv leeresztett,de tudjátok hogy az sitty-sutty és mehetsz.

Köszike puszika

2013. márc. 15. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!