Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 32 hetesen ilyen...

Akinek 32 hetesen ilyen méretei voltak a babájának végül hány centivel és hány grammal született? És hanyadik héten szültetek meg?

Figyelt kérdés

A babám méretei:

-BPD:82 mm

-OFD:103 mm

-HC:279 mm

-AC:316 mm

-FL:60 mm.

Ezek pont 32 hetes méretek.És kisfiam lesz.


2013. márc. 14. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 1800g körülre becsülték a súlyát.
2013. márc. 14. 17:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló számokkal végül 38. héten 2940 g-mal született (kislány), de engem a 36. héten nagyon beparáztattak: azt mondták, hogy most 4 kg fölött van... nem érdemes adni a súlybecslésre, csak időtöltés...
2013. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, bosi: és 49 volt..., ami egy hónap múlva 56 lett... szóval ott elmértek valamit! Tiszta móka az egész!

Kívánok Neked gyönyörű tavaszi sétákat és boldog hátralévő terhességet! Könnyű és szép szülést! ;)

2013. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod :)

Hát nekem a kórházba Uh-ra már csak a 38.héten kell mennem,nem is értem,hogy miért csak ilyen későre,addig lehet,hogy meg is szülök. :/ Azt hittem,hogy NST-re is majd mennem kell 36 hetesen,de a kórházban Uh-on még csak meg sem említették.Még jó,hogy itt ahol lakom van SZTK és itt már 34 hetesen elkezdem az NST-t.De ha ide nem kellene mennem,akkor nem is néznék a babát,meg az összehúzódásokat. :/

2013. márc. 15. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!