Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok? Létezik hogy...

Tapasztalatok? Létezik hogy 5és fél hónaposan nem tudják megmondani a baba nemét? És egy gramm hasa sincs?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik, hogy nem tudják megmondani mert soha nem látszik, amikor UH-t csinálnak. És az is normális ha a has a 20. hét körül kezd nőni. (Persze ez függ a felépítéstől, a hasizmok erősségétől, sok mindentől.)
2009. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a szülőszobán tudtuk meg, hogy lányunk van, addig dugdosta magát, de ott már nem volt esélye :) Pedig voltunk vagy 10-szer uh-n.

Nem mindenkinek látszik meg a hasa 5 és fél hónaposan, ilyen is van.

2009. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szomszédok se tudták, hogy terhes vagyok... Ősz s tél volt, egyszerűen nem látszott. Aztán ikrekkel ugyanez... Sokan az ikerbabakocsi láttán hátast dobtak, mert azt se tudták, hogy terhes vagyok :-))
2009. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem egyet hallottam, aki nem tudtam, mert soha nem mutatta meg magát a baba...

És én is láttam 40 kg-os, 180 cm-es nőt 22 hetesen , nem hogy nem volt hasa, szinte beesett a hasa a medencecsontjai közé...

2009. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a vegeig senki se tudta megmondani, mert mindig eltakarta magat.

Vegul kislany lett.

A hasam nekem is keson kezdett el noni, de a vegere eleg nagy lett :)

2009. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? Kinek nem hiszel?
2009. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elöfordul hogy végig nemtudják megmondani a baba nemét.Bár manapság ez tényleg ritkaság.Nekem 2 doki is ugyanazt mondta gondolom nem tévednek.De 100% akkor lesz ha a méhlepényvintavétel eredménye megjön.Egyébként meg ugyis mindegy nemigaz? Változtatni nemlehet rajta.Lényeg hogy szeretettel várják a családba!

Az első terhességemnél 7 hónapig semmi nemlátszott rajtam. Most a másodikkal 19 hétben vagyok nem veszik még észre a kivülállok. Aztán meg majd meglátjuk.

2009. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 13 hetsen megmondták, hogy kisfiam lesz, de ez orvosfüggő nagyon, hogy ilyenkor merjen-e mondani valamit, mert még kicsi a magzat. De ismerek olyan házaspárt, ahol a nő a héten szül, és nem tudják a baba nemét, mert soha nem feküdt úgy a baba, hogy egyértelműen látni lehessen.

Rajtam 27 hetesen lehetett észrevenni, hogy babát várok, addig nem látszott a pocakom, pedig nem takartam soha, mert nagyon büszke vagyok rá.


38hetes pocis

2009. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!